Однак постає питання: якою має бути правильна температура прання, чи обов’язково використовувати гарячу воду для дезінфекції, або достатньо теплого, навіть холодного режиму. На всі ці питання спробували відповісти видання Real Simple, передають Патріоти України.
Досить швидко ваша постільна білизна може стати грубою та неприємною. Згадайте про піт, жири, мертві клітини шкіри, можливо, трохи шерсті домашніх тварин та інші види забруднень. Згадавши про все це, певно вам захочеться випрати постільну білизну у гарячій воді (можливо, навіть прокип’ятити), щоб зберегти її чистою.
Рекомендується прати простирадла щотижня чи хоча б раз на два тижні, якщо ви не потієте надто сильно чи не маєте алергії. У теплу пору року чи у разі хвороби прання слід проводити частіше.
Тут все просто: перевірте етикетку з догляду. Найкращий спосіб визначити правильну температуру прання для ваших простирадл – це переглянути етикетку чи інструкції виробника. Вони допоможуть зберегти якість тканини та уникнути її пошкодження.
Якщо такої немає, ідеальний температурний режим залежить від матеріалу вашої постільної білизни та її кольору. Бавовняні простирадла можуть витримувати гарячу воду, тоді як шовкові чи бамбукові тканини краще прати у холодній воді. Важливо враховувати, що гаряча вода може спричиняти усадку тканин і сприяти швидшому вицвітанню кольорових виробів.
Є кілька випадків, коли прання у гарячій воді є найефективним рішенням:
Хоча гаряча вода може бути корисною у деяких випадках, зазвичай немає потреби щоразу прати постільну білизну за високих температур. Використання теплої чи холодної води має кілька переваг:
Окрім вибору правильної температури прання, існує кілька додаткових порад, які допоможуть зберегти постільну білизну свіжою та приємною:
Не завжди потрібно прати постільну білизну у гарячій воді. Вибір температури має залежати від матеріалу, кольору білизни та конкретних обставин. Для більшості випадків підійде прання у теплій чи прохолодній воді, це допоможе зберегти якість тканини та заощадити електроенергію. Однак у разі хвороби, появи вошей чи алергії на пилових кліщів використання гарячої води може стати необхідністю. Головне – дотримуватися рекомендацій щодо догляду та ваша постільна білизна завжди залишатиметься чистою, свіжою та комфортною.
Вапняний наліт, як правило, з’являється на душових лійках через деякий час після початку їх використання. Чим довше він накопичується, тим його стає все важче видалити, передають Патріоти України. Через цю поширену проблему сантехніка у ванній кімнаті ...
Весна — це час пробудження садових рослин, і яблуні не є винятком. З приходом першого тепла дерева активізують свої процеси росту, а садівники починають працювати над підготовкою яблунь до нового сезону, передають Патріоти України. Одним із найважливіш...