Найпоширенішою проблемою, з якою стикаються господині в процесі зберігання волоських горіхів, є горіхова міль. Сам метелик ніяк не шкодить виробу, але відкладає під шкаралупу личинки, які роблять горіхи непридатними для використання, передають Патріоти України.
Як відомо, найкращим засобом боротьби зі шкідниками є профілактика. Тому, щоб плоди горіхового дерева могли зберігатися дуже довго, слід подбати про це заздалегідь. Для цього очищені горіхи потрібно викласти на деко, застелене пергаментом, і відправити в розігріту духовку (температура – до 80 градусів).
У духовці волоські горіхи повинні провести годину. Після цього підніміть температуру до 120 градусів і вимкніть духовку. Дочекайтеся, поки горіхи охолонуть і перекладіть їх в полотняний мішечок. У такому вигляді плодожерка їх боїться.
Досвідчені господині рекомендують зберігати волоські горіхи в холодильнику. Так як в них міститься масло, а з часом плоди можуть прогіркнути. Прохолодне середовище не дозволяє горіхам набувати гіркуватого смаку.
Швидкість розщеплення алкоголю у чоловіків і жінок суттєво різниться. У чоловіків алкоголь виводиться з організму швидше через особливості фізіології, тоді як у жінок цей процес триває довше, передають Патріоти України. Детальніше розповідає 24 Канал з...
Гриби володіють антибактеріальною функцію, а також сприяють зміцненню імунної системи. Також, гриби є джерелом таких вітамінів: D, B 12, калій, селен, які важливі для нормального функціонування нашого організму. Про користь зелені нам теж відомо. Тому ...