Найпоширенішою проблемою, з якою стикаються господині в процесі зберігання волоських горіхів, є горіхова міль. Сам метелик ніяк не шкодить виробу, але відкладає під шкаралупу личинки, які роблять горіхи непридатними для використання, передають Патріоти України.
Як відомо, найкращим засобом боротьби зі шкідниками є профілактика. Тому, щоб плоди горіхового дерева могли зберігатися дуже довго, слід подбати про це заздалегідь. Для цього очищені горіхи потрібно викласти на деко, застелене пергаментом, і відправити в розігріту духовку (температура – до 80 градусів).
У духовці волоські горіхи повинні провести годину. Після цього підніміть температуру до 120 градусів і вимкніть духовку. Дочекайтеся, поки горіхи охолонуть і перекладіть їх в полотняний мішечок. У такому вигляді плодожерка їх боїться.
Досвідчені господині рекомендують зберігати волоські горіхи в холодильнику. Так як в них міститься масло, а з часом плоди можуть прогіркнути. Прохолодне середовище не дозволяє горіхам набувати гіркуватого смаку.
Народне свято 15 квітня відоме під назвами Пудів день, Святий Пуд, Тит-ледолом, Бескормица, Полікарпів день. 15 квітня за новим стилем вшановують пам'ять преподобного Павла Фівейського, святого Пуда, учня апостола Павла, а також мучениць Василини та А...
Йдеться про функцію "Старт/Пауза", яка допомагає зупинити цикл прання до його закінчення, що може знадобитися частіше, ніж ви думаєте. Наприклад, якщо вам потрібно дозавантажити білизну до пральної машини, якщо ви зрозуміли, що забули це зробити, або в...