Господиням на замітку! Що робити, якщо ви пересолили страву

Якщо ви пересолили суп, то можна, звичайно, вдатися до нехитрого способу: деяку частину бульйону перелити в іншу каструлю, а в суп, що залишився, додати кип’яченої води рівно стільки, скільки знадобиться, щоб прибрати «солоність». Але це, варто зауважити, не найкращий спосіб, тому що суп, найімовірніше, вийде у вас каламутним і не дуже смачним, передають Патріоти України.

Як діяти

Правильніше буде, якщо ви опустите в приготований суп марлевий мішечок з крупою, яка здатна увібрати надлишки солі. Найкраще з усіх круп у цій справі вам допоможе рис. До речі, рис у порційних пакетах також може допомогти впоратися з пересоленою першою стравою. Пакет із рисом просто опускаєте в бульйон і варіть свій суп до готовності. Ось вам і блюдо врятовано та й гарнір готовий.

Ще є один варіант: кинути в суп сиру попередньо очищену картоплину, яка також здатна увібрати в себе всю зайву сіль.

Якщо ви випадково пересолили другу страву, то лимонний сік зможе допомогти частково нейтралізувати сіль. Пересол птиці, м’яса або риби можна прибрати, якщо їх готувати разом з овочами або в соусі. Крім того, пересолене м’ясо відмінно підійде для начинки пирогів.

Якщо ж ви пересолили м’ясний фарш, то додайте терту моркву, кабачок, зварений до напівготовності рис або сиру картоплю. А якщо ви відварили овочі повністю і їх пересолили, то і тут можна знайти вихід: залийте овочі окропом і залиште їх у воді на 2-3 хвилини.

До речі, обмеження споживання солі – це перший правильний крок у бік здорового харчування. На сьогоднішній день є безліч способів замінити сіль. Безумовно, до цієї «заміни» треба буде ще звикнути, але це необхідно заради здоров’я своїх близьких та свого власного.

Наприклад, сіль добре замінює порошок з сушеної морської капусти, а також сушена зелень, а особливо селера. Соєвий соус також встиг зарекомендувати себе в ролі справжнього «замінника». А якщо ви приготуєте на грилі або в пароварці, то збережете у ваших продуктах природну сіль.

Розставлено крапки над "і": Чи варто їсти яблука з кісточками

вівторок, 8 квітень 2025, 17:30

Яблука з кісточками можна їсти, але варто пам'ятати, що насіння яблук містить амигдалін — сполуку, яка в організмі може перетворюватися на ціаністий водень (отруту). Однак для того, щоб це стало небезпечним, потрібно з'їсти дуже велику кількість насінн...

Не просто яскравий дизайн: Що означають кольори кухонних дошок

вівторок, 8 квітень 2025, 12:05

Кольорова система маркування, яка використовується на професійних кухнях, створена для того, щоб уникнути забруднення продуктів через їхнє перекриття, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Наприклад, червона дошка призначена для м'яса, синя —...