Господиням на замітку! Що станеться з м'ясом, якщо його заморозити вдруге, і чи можна так робити

Напевно, кожна людина хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли м'ясо розморожувалося, але не використовувалося і знову відправлялося в морозильну камеру, передають Патріоти України.

Часто можна почути думку, що повторно заморожувати м'ясо, будь-то фарш чи курка, не варто. Тож давайте розберемося, чи це дійсно так.

Початкове заморожування м'яса відбувається шляхом зниження температури продукту до точки замерзання. Через це всередині м'якоті утворюються кристалики льоду.

Якщо м'ясо буде розморожене, а потім повторно заморожене, процес відбувається знову, однак, має вже іншу інтенсивність та вплив на якість самого продукту.

Тому, коли м'ясо заморожується повторно, його структура змінюється. Через повторне утворення кристаликів льоду в м'якоті, відбувається пошкодження клітин. Як результат, м'ясо стає більш жорстким та сухим після приготування.

Крім цього, повторне заморожування м'яса може спричинити втрату смакових якостей та вологи продукту. Через розморожування і подальше повторне заморожування частина соків та смакових речовин "витікають" з м'яса.

Потенційним ризиком повторного заморожування м'яса є збільшення ймовірності бактеріального зараження. Бактерії можуть помножитися після заморожування вдруге, а це — небезпечно для здоров'я.

Господиням на замітку! Як правильно додавати соду в тісто, щоб випічка піднялася

понеділок, 24 лютий 2025, 7:12

Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...

Народні прикмети на 24 лютого. Чому українським жінкам та дівчатам цього дня заборонялося заплітати волосся

понеділок, 24 лютий 2025, 7:05

Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...