Помідори в городі або на дачній ділянці є одним з атрибутів багатого і різноманітного врожаю. Їх люблять як прямо з грядки, так і у вигляді солінь і основ для соусів та інших страв, передають Патріоти України.
Практично кожен городник знає свій фірмовий "рецепт" отримання рясного врожаю, проте навіть вони часто постають перед дилемою: як часто потрібно поливати помідори під час плодоношення.
Нерідко в саму спеку городники поспішають з поливом помідорів, проте слід знати міру, адже зайва волога може навіть нашкодити. Однак краще дотримуватися неписаного правила про те, що в сильну спеку помідорні грядки поливають не більше 3-4 разів за 7 днів. При цьому необхідно зволожити грунт на товщину кореня (близько 30 сантиметрів). Водночас слід дотримуватися основного правила – в період визрівання плодів вкрай небажано робити істотні перерви між поливами помідорів.
Варто звернути увагу на те, що помідор, як і будь-яка інша рослина, здатен отримувати вологу не тільки завдяки поливу, але і з природного середовища (разом з краплями роси і дощу). Уточнимо, що нерідко висловлюються побоювання щодо того, що потрапляння вологи під час поливу зашкодить рослині, проте з цього приводу не варто хвилюватися. Не буде нічого поганого, якщо помідори поливати і під корінь, і на стовбур з листям.
Дотримуючись правильного режиму поливу томатів можна домогтися відмінного врожаю, проте слід враховувати безліч факторів – від стану грунту, до кількості опадів. Разом з тим не зайвим буде пам'ятати одне золоте правило, яке допоможе домогтися багатого врожаю - помідори варто поливати не часто, проте досить рясно.
Правила поливу помідорів у відкритому грунті:
Городники давно помітили одну закономірність: зазвичай при нормальному дозріванні полив томатів припиняється приблизно за місяць-півтора до кінця вегетативного періоду. І тут є прямий взаємозв'язок, адже скасування поливання помідорів стимулює процес їх почервоніння і дозрівання.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...