Щоб збирати на грядці ідеальний урожай влітку, потрібно подбати про це ще з осені. Підготовка до нового сезону дозволить збільшити врожайність рослин, захистити їх від хвороб і знизити ризик нападу шкідників, передають Патріоти України.
Хворі рослини стануть джерелом хвороб і для наступого сезону. Щоб уникнути цього, їх варто спалити. Водночас можна зробити компост навіть із зараженого бадилля, якщо мати впевненість і досвід.
Восени в органічних купах та під шаром сміття можна відкопати яйця слимаків. Це треба зробити, щоб вони взимку змерзли і не розмножувалися наступного сезону. Також слід полити грядки (особливо із полуницею) препаратами на основі мітаризіуму, який знищує личинок хруща та деяких інших шкідників.
Осінь - чудова пора для посіву холодостійких сидеральних рослин, зокрема, злакових: овес, жито, озима пшениця. Перед морозами можна посіяти сидерати на грядки під культури, які висаджуються пізно (томати, огірки, кабачки). Навесні насіння зійде і почне активно рости, оздоровлюючи ґрунт і нарощуючи зелену масу.
Восени обов'язково вносять добрива, наприклад, хлористий калій, добрива з хлором, гашеним вапном, свіжим або напівперепрілим гноєм. Все це вноситься під оранку чи перекопування.
З осені варто заготовити сіно, солому, скласти в купу або ящик опале листя, добути хвойний опад. Навіть якщо купувати солому, то краще зробити це восени, щоб добре її висушити.
Мабуть, кожна людина протягом життя стикалася з проблемою жирних плям, які утворюються через неакуратність на одязі і псують його красу, передають Патріоти України. Звичайно ж, можна спробувати сучасні засоби для виведення плям, але, коштують вони доси...
Напевно кожна людина в світі хотіла б чути лише правду, бачити щире ставлення до себе інших людей і ніколи не помилятися при виборі друзів і коханої людини. Однак далеко не всі можуть відразу розпізнати наміри того, хто перед вами стоїть. Виявляється, ...