Щоб збирати на грядці ідеальний урожай влітку, потрібно подбати про це ще з осені. Підготовка до нового сезону дозволить збільшити врожайність рослин, захистити їх від хвороб і знизити ризик нападу шкідників, передають Патріоти України.
Хворі рослини стануть джерелом хвороб і для наступого сезону. Щоб уникнути цього, їх варто спалити. Водночас можна зробити компост навіть із зараженого бадилля, якщо мати впевненість і досвід.
Восени в органічних купах та під шаром сміття можна відкопати яйця слимаків. Це треба зробити, щоб вони взимку змерзли і не розмножувалися наступного сезону. Також слід полити грядки (особливо із полуницею) препаратами на основі мітаризіуму, який знищує личинок хруща та деяких інших шкідників.
Осінь - чудова пора для посіву холодостійких сидеральних рослин, зокрема, злакових: овес, жито, озима пшениця. Перед морозами можна посіяти сидерати на грядки під культури, які висаджуються пізно (томати, огірки, кабачки). Навесні насіння зійде і почне активно рости, оздоровлюючи ґрунт і нарощуючи зелену масу.
Восени обов'язково вносять добрива, наприклад, хлористий калій, добрива з хлором, гашеним вапном, свіжим або напівперепрілим гноєм. Все це вноситься під оранку чи перекопування.
З осені варто заготовити сіно, солому, скласти в купу або ящик опале листя, добути хвойний опад. Навіть якщо купувати солому, то краще зробити це восени, щоб добре її висушити.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...