Як повернути колір чорним речам: ТОП-5 надзвичайно простих способів, які здивують

Коли ми купуємо чорні речі, то хочеться, щоб їхній насичений колір залишався таким якомога довше. Проте часте прання робить такий одяг більш тьмяним, передають Патріоти України.

З часом колір уже не має тієї насиченості, яка була одразу. Але якщо конкретна річ дорога вашому серцю, і вам би не хотілося просто викинути її зі своєї шафи, то варто розібратися, як повернути колір чорним речам у домашніх умовах.

Якщо річ дуже сильно вигоріла або з чорної стала сірою, то можна придбати спеціальну фарбу, за допомогою якої самостійно вдома пофарбувати річ. Проте якщо потрібно просто повернути насиченість чорним речам та "освіжити" їхній колір – у нагоді стануть прості домашні способи.

Тютюн

Потрібно десертну ложку тютюну залити 1 літром окропу і залишити його настоюватися, аж поки рідина не охолоне. Коли настій буде прохолодним, процідити його. Річ повністю випрати і після прання рівномірно протерти усю тканину губкою, змоченою у розчині. Проте варто стежити, щоб одні місця не намочити більше, ніж інші. Адже тоді колір виробу може бути нерівномірним.

Оцет

Потрібно приготувати розчин оцту, розбавивши невелику його кількість водою. У цьому разі варто дотримуватися пропорції 1 столова ложка оцту на 1 літр води. У такому розчині замочити одяг на 30 хвилин, після чого випрати його повністю. Після такої процедури краще сушити одяг на свіжому повітрі, щоб запах оцту добре вивітрився.

Кава

У таз з гарячою водою потрібно засипати стільки кави, щоб вийшов міцний розчин. У ньому замочити чорний одяг на 30 хвилин. Після цього дістати речі з води і висушити.

Сода

Щоб повернути насиченість чорним речам, можна також скористатися звичайною содою. Невелику її кількість потрібно розчинити у воді й замочити одяг у цьому розчині на 1,5-2 години. Потім випрати одяг вручну або в машинці. Такий спосіб може не тільки покращити насиченість одягу, а й усунути неприємний запах поту.

Чай і оцет

Потрібно у миску з гарячою водою додати два настояні чайні пакетики і трішки яблучного оцту. У цьому розчині замочити темний одяг і потримати його так деякий час. Потім випрати одяг.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...