Як відчистити кухню від липкого нальоту - три простих способи

Під час приготування страв частинки їжі потрапляють на поверхню і це утворює липкий наліт, який з часом важко очистити. Це створює ідеальні умови для розвитку мікробів та появи неприємного запаху на кухні, передають Патріоти України.

Агресивні хімічні засоби можуть пошкодити гарнітуру, тому не всі господарі хочуть їх використовувати. Але OBOZ.UA знайшов дієві способи, які ефективно видалять наліт та не нашкодять поверхням.

Сода та олія

На матових поверхнях залишаються сліди та невеликі подряпини, що значно псують зовнішній вигляд, особливо, якщо вони темного кольору. Але це все можна приховати, використавши соду та олію. Змішайте інгредієнти у пропорції 2:1, нанесіть на необхідні ділянки та залиште на 20 хвилин. Протріть все паперовими рушничками, а тоді ще губкою, змочивши її у мильному розчині.

Сода та рідке мило

Такий засіб підійде для будь-яких поверхонь. Змішайте соду та мило у співвідношенні 2:1 та нанесіть на поверхню. Зачекайте 15-20 хвилин та протріть все вологою ганчіркою.

Оцет

Розмішайте оцет з водою у співвідношенні 1:1 та за допомогою пульверизатора розпиліть на потрібні поверхні. Залиште на 15 хвилин та протріть все вологою ганчіркою або губкою.

Для більшого ефекту можете натерти трохи господарського мила до суміші. Це допоможе швидше розчинити липкий наліт. Але перед використанням розчину, перевірте його дію на непомітній ділянці, щоб переконатись, що це не зіпсує матеріал.

Поради, як творять дива! Як зробити волосся блискучим "не за всі гроші світу"

неділя, 24 листопад 2024, 22:10

Блиск – ознака здоров'я та доглянутості вашого волосся, проте повсякденний вплив забруднень, жорсткої води, хімічних засобів для укладання та гарячих інструментів може позбавити його цього бажаного сяйва, передають Патріоти України з посиланням на ТСН....

Превентивна краса: Медики пояснили, чи дійсно уколи ботоксом у 20-річному віці запобігають появі зморшок у майбутньому

неділя, 24 листопад 2024, 19:05

У світі набуває популярності так званий "превентивний ботокс", коли жінки віком від 20 до 30 років роблять інʼєкції ботулотоксину, щоб запобігти появі зморшок. . Але деякі лікарі закликають обережно ставитися до цієї тенденції – і не лише через "культ...