Прибирання на кухні - це болюча тема для кожної господині. Як би ви не старалися, але періодично доводиться влаштовувати суботник з відмиванням кухонних шафок, витяжки, каструль, духовки та інших атрибутів сучасної кухні. Як показує життєвий досвід, такий порив навести лад запросто забере всі вихідні і безліч нервів, передають Патріоти України.
Але найприкріше те, що іноді, витративши сили та час на миття шафок або плити, ми раптом помічаємо, що в пориві працьовитості пошкодили поверхню. На жаль, буває і так. Занадто агресивні хімічні засоби або металеві щітки можуть зіграти злий жарт і прагнення навести лад обернеться проблемою
Як правило, жир на кухні може бути скрізь, починаючи від витяжки і закінчуючи кухонними шафками. Найпростіший і найбільш бюджетний спосіб навести лад - приготувати содову пасту. Для цього 3-4 столові ложки соди потрібно змішати з 1-2 ложками води. Отриману масу наносимо на забруднену поверхню і залишаємо на 30-40 хвилин. Після чого жир легко витреться звичайної мочалкою.
Якщо ви не знаєте, як відмити запущену кухню, а сода не допомагає - можна використати оцет або горілку. Річ у тім, що ці рідини розщеплюють жири. Достатньо просто протерти поверхню рясно змоченою мочалкою, або використати пульверизатор. Через 15-20 хвилин протріть все сухою тканиною.
У цьому випадку вам знадобиться важка артилерія, перевірена роками. Коли наші мами і бабусі не знали, чим відмити жир на кухні - народні засоби були кращим варіантом, оскільки хімічна промисловість особливо не тішила господинь.
Жінки змішували горілку, оцет, натерте на тертцігосподарське або дігтярне мило у пропорції 1:1. Тобто, всіх інгредієнтів має бути порівну. Після того як мило розчиниться в рідині, наносили пасту на брудну поверхню і залишали на 30-40 хвилин.
Якщо забруднення старе, впоратися з ним буде дуже непросто. Найнадійніший спосіб - лимонний розчин. Вам знадобиться:
Наносимо отриману масу на брудну поверхню і залишаємо на 30-40 хвилин. Для посилення ефекту можна рясно змочити в розчині старий рушник, який вам не шкода, і залишити його на тій поверхні, яку ви хочете відмити.
Коли у фахівців клінінгових компаній запитують, як відмити кухню від жиру, їхня відповідь звучить досить просто: якщо ви не можете прибрати забруднення - розчиніть його. В даному випадку найефективніший спосіб - оцтова або лимонна кислота.
Напевно, кожна господиня не раз записувала поради від більш досвідчених подруг про те, як очистити кухонні шафи від жиру в домашніх умовах. Але давайте будемо чесні - далеко не завжди ці способи допомагали.
Річ у тім, що коли ви вибираєте, чим відмити фасади кухні від жиру, потрібно враховувати такі моменти:
Не забувайте, що хімічні засоби можуть бути агресивними, і якщо ви неправильно підберете реактив, назавжди зіпсуєте зовнішній вигляд шафки. Тому, перш ніж довіриться маркетологам і бігти за дорогою, але неперевіреною речовиною в магазин, задумайтеся над тим як відмити кухню без хімії.
Вершкове масло – це вкрай корисний продукт, який обов’язково має бути в раціоні як дорослих, так і дітей, передають Патріоти України. Без вершкового масла в кулінарії не обійтися, бо не вийде запашної випічки, смачної каші чи ароматного картопляного пю...
Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua,...