Всі вже звикли, що на ринку присутні справжні продукти та вироби, зроблені "під натурпродукт". Це товари, виготовлені з додаванням рослинних жирів, які по собівартості виходять набагато дешевшими за оригінал, передають Патріоти України.
Проблема у тому, що далеко не всі добавки, які здешевшають процес для виробника, корисні для здоров’я. А ще буває, що такі підробки роблять із максимальним "закосом" під справжній продукт, який коштує в рази дорожче. Власне, тому люди й купляються на подібну продукцію.
Як не дати себе обманути й вибрати натуральний сир, а не підробку, розповідає food.oboz. Загалом експерти радять при купівлі сиру звертати увагу на кілька зовнішніх ознак — вони дозволять зрозуміти, що щось не так, ще у магазині — на етапі вибору товару.
Однак, якщо на етикетці продукту присутні наступні складові, не сумнівайтеся — це точно сирний продукт:
Також радимо звернути увагу на те, що якщо при нарізці продукту на ножі залишається жирна консистенція – це вірна ознака того, що сир виготовлений з сухого молока.
Яблука з кісточками можна їсти, але варто пам'ятати, що насіння яблук містить амигдалін — сполуку, яка в організмі може перетворюватися на ціаністий водень (отруту). Однак для того, щоб це стало небезпечним, потрібно з'їсти дуже велику кількість насінн...
Кольорова система маркування, яка використовується на професійних кухнях, створена для того, щоб уникнути забруднення продуктів через їхнє перекриття, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Наприклад, червона дошка призначена для м'яса, синя —...