Як висушити одяг в квартирі без сушарки, аби він не тхнув вогкістю - ефективний метод

Всі знають, що найкраще сушити випраний одяг на свіжому повітрі. Однак з настанням осінніх холодів робити це стає проблематично. А при сушінні в квартирі одяг часто починає тхнути вогкістю. Навіть більше - висока вологість у приміщенні призводить до появи цвілі, передають Патріоти України.

Експерти радять використовувати сушарку, але не в кожного є можливість придбати цей дорогий прилад. Як у дощову погоду сушити одяг в квартирі, аби він не тхнув вогкістю, розповіло видання Express.

Навіть якщо одяг випраний правильно, після сушіння у квартирі речі можуть накопичувати запахи вогкості та затхлості, тож доводиться заново вмикати цикл прання. Тому краще не класти одяг з пральної машини одразу на радіатор. Під дією тепла з одягу почне випаровуватися вода, що не зникає безслідно, а лишається в кімнаті у вигляді пару. Тобто, чим швидше сохнуть на батареях речі, тим вологіше стає у приміщенні.

На сторінці Mrs Hinch Cleaning Tips and Tricks у Facebook користувачі діляться цікавими побутовими лайфхаками щодо прання, прибирання чи облаштування оселі. Більшість експертів зійшлися з думкою, що необхідно використовувати осушувач повітря.

Осушувачі – це електричні прилади, які "витягують" вологу з повітря в приміщенні. Вони зазвичай використовуються в кімнатах з високим рівнем вологості, місцях, де часто розвиваються та процвітають алергени та бактерії.

Також слід увімкнути повторний цикл віджимання на максимальній швидкості після прання – це дійсно скорочує час сушіння.Після цього розкладіть білизну і поставте поруч осушувач, щоб швидше видалити зайву вологу.

Прилад дозволяє волозі випаровуватися з одягу. Ця випарувана волога всмоктується назад в осушувач і фільтрується з повітря. Прохолодне сухе повітря від осушувача дує назад до одягу, прискорюючи процес сушіння.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...