Всі знають, що найкраще сушити випраний одяг на свіжому повітрі. Однак з настанням осінніх холодів робити це стає проблематично. А при сушінні в квартирі одяг часто починає тхнути вогкістю. Навіть більше - висока вологість у приміщенні призводить до появи цвілі, передають Патріоти України.
Експерти радять використовувати сушарку, але не в кожного є можливість придбати цей дорогий прилад. Як у дощову погоду сушити одяг в квартирі, аби він не тхнув вогкістю, розповіло видання Express.
Навіть якщо одяг випраний правильно, після сушіння у квартирі речі можуть накопичувати запахи вогкості та затхлості, тож доводиться заново вмикати цикл прання. Тому краще не класти одяг з пральної машини одразу на радіатор. Під дією тепла з одягу почне випаровуватися вода, що не зникає безслідно, а лишається в кімнаті у вигляді пару. Тобто, чим швидше сохнуть на батареях речі, тим вологіше стає у приміщенні.
На сторінці Mrs Hinch Cleaning Tips and Tricks у Facebook користувачі діляться цікавими побутовими лайфхаками щодо прання, прибирання чи облаштування оселі. Більшість експертів зійшлися з думкою, що необхідно використовувати осушувач повітря.
Осушувачі – це електричні прилади, які "витягують" вологу з повітря в приміщенні. Вони зазвичай використовуються в кімнатах з високим рівнем вологості, місцях, де часто розвиваються та процвітають алергени та бактерії.
Також слід увімкнути повторний цикл віджимання на максимальній швидкості після прання – це дійсно скорочує час сушіння.Після цього розкладіть білизну і поставте поруч осушувач, щоб швидше видалити зайву вологу.
Прилад дозволяє волозі випаровуватися з одягу. Ця випарувана волога всмоктується назад в осушувач і фільтрується з повітря. Прохолодне сухе повітря від осушувача дує назад до одягу, прискорюючи процес сушіння.
Правильно вибрана пара сережок — запорука стильного образу. Прикраси акцентують на природній вроді жінки, унікальних рисах обличчя. Розглянемо більш докладно, які моделі пасують до легкого весняного вбрання. . Під час пробудження природи, розквіту пер...
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...