Як зробити курку смачнішою та соковитішою: Шеф-кухар поділився головним секретом

Курка, напевно, найпопулярніше м'ясо, яке їдять і готують найчастіше. Але, який би рецепт ви не вибрали, курка все одно іноді виходить недостатньо соковитою, м'якою або насиченою смаками. Шеф-кухар Віктор Тітов на своїй сторінці у Facebook розповів, що потрібно зробити з куркою, щоб вона не була сухою та прісною, передають Патріоти України.

Головний секрет у тому, щоб перед приготуванням замочити її на 1-2 години в солоному розчині (1 л води – 80 г солі). Пояснення цього «замочування» наукове: відбудеться дифузія, осмос та денатурація білків. Віктор Тітов пояснив усі процеси:

«1) Дифузія — процес взаємного проникнення молекул однієї речовини між молекулами іншої, що призводить до мимовільного вирівнювання їх концентрацій по всьому наявному об'єму — в даному випадку молекули солі, яких набагато більше в розсолі, проникають у клітини абстрактної курки, де цих молекул менше.

2) Осмос - процес при якому молекули розчинника проникають через напівпроникну мембрану у бік більшої концентрації розчиненої речовини. У нашому випадку роль розчинника виконує вода, і хоча концентрація солі в розсолі набагато вища, ніж у клітинах тієї ж курки, концентрація інших розчинених речовин у цих клітинах сприяє їх додатковому насиченню водою: у середньому, м'ясо, витримане в розсолі, важить на 6−8% більше, ніж до занурення у розсіл.

3) Денатурація білків: під впливом соляного розчину білки, які спочатку перебувають у скрученому стані, розкручуються та утворюють матрицю, яка утримує молекули води всередині клітин, не даючи волозі витекти з витриманого в розчині шматка курки під час термообробки. Процес денатурації також відбувається при нагріванні - саме тому засолені продукти готуються швидше, адже сіль уже зробила частину тієї роботи, що відводилася теплу".

Після того, як ваша курка "наситилася" розсолом, можна перейти до приготування будь-якої страви.

Особливо смачно! Найсмачніші рогалики із повидлом - готувати дуже просто

середа, 1 грудень 2021, 18:15

Надзвичайно смачні та повітряні рогалики - смакуватимуть кожному без винятку. Особливо у такий солодкий період зимових свят, зазначають Патріоти України. Крок перший – просіюємо борошно. Крок другий – активізуємо дріжджі. Засипаємо їх до теплої води т...

Кращий хіт року - ніжні сирні кексики, що буквально тануть у роті!

середа, 1 грудень 2021, 17:15

Будьте обережними! Не встигнете ви подати кексики до столу, як їх уже з’їдять, зазначають Патріоти України. Крок перший – збиваємо домашній сир, яйця та сметану. Додаємо вершкове масло, цукор і ваніль. . Крок другий – просіюємо борошно і додаємо розп...