Смартфонний акумулятор навіть при ідеальних умовах використання може втратити до 20% своєї початкової місткості після 500 циклів зарядки. Однак якщо акумулятор піддавався перегріву, заморозкам, повністю розряджався або перезаряджався - він ризикує "постарішати" набагато раніше, передають Патріоти України.
Відрізнити хороший акумулятор від поганого іноді буває важко. Існує кілька способів, як можна дізнатися стан акумулятора, перед тим, як нести смартфон в сервісний центр.
Є кілька ознак, які вказують на те, що батарея в вашому смартфоні доживає свої останні дні і її пора міняти:
Втім, навіть попри всі ці очевидні ознаки, перед заміною батареї краще перевірити її за допомогою спеціальної програми.
У власників айфонів є спеціальне меню, в якому можна подивитися стан акумулятора телефону. Зайдіть в Налаштування → Акумулятор → Стан акумулятора. Тут ви побачите інформацію про максимальну місткість вашого iPhone у відсотках – з часом вона знижується.
Там же можна подивитися, чи не сповільнюється ваш айфон через функції управління продуктивністю Apple. Загалом, заведено вважати, що якщо залишкова місткість акумулятора iPhone 80% і менше, то батарейку пора міняти.
Власникам Android-гаджетів доступний популярний і корисний додаток під назвою AccuBattery. Ця безкоштовна утиліта не тільки інформує про реальний стан акумулятора, але і показує, які процесори зараз запущені на тлі і сильно "їдять" батарею.
Процедура наступна:
Після цього відкриваємо AccuBattery і дивимося, яку місткість батареї покаже програма. Якщо рівень впав нижче 80%, то батарею пора міняти. Користуватися їй все одно можна, але вона буде набагато гірше тримати заряд, ніж на новому пристрої, а також може раптово вимикатись – особливо на морозі.
До речі, нещодавно Apple оновила розділ з рекомендаціями щодо правильного поводження з акумулятором iPhone – так що нехтувати даними їй рекомендаціями однозначно не варто.
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...