Смартфонний акумулятор навіть при ідеальних умовах використання може втратити до 20% своєї початкової місткості після 500 циклів зарядки. Однак якщо акумулятор піддавався перегріву, заморозкам, повністю розряджався або перезаряджався - він ризикує "постарішати" набагато раніше, передають Патріоти України.
Відрізнити хороший акумулятор від поганого іноді буває важко. Існує кілька способів, як можна дізнатися стан акумулятора, перед тим, як нести смартфон в сервісний центр.
Є кілька ознак, які вказують на те, що батарея в вашому смартфоні доживає свої останні дні і її пора міняти:
Втім, навіть попри всі ці очевидні ознаки, перед заміною батареї краще перевірити її за допомогою спеціальної програми.
У власників айфонів є спеціальне меню, в якому можна подивитися стан акумулятора телефону. Зайдіть в Налаштування → Акумулятор → Стан акумулятора. Тут ви побачите інформацію про максимальну місткість вашого iPhone у відсотках – з часом вона знижується.
Там же можна подивитися, чи не сповільнюється ваш айфон через функції управління продуктивністю Apple. Загалом, заведено вважати, що якщо залишкова місткість акумулятора iPhone 80% і менше, то батарейку пора міняти.
Власникам Android-гаджетів доступний популярний і корисний додаток під назвою AccuBattery. Ця безкоштовна утиліта не тільки інформує про реальний стан акумулятора, але і показує, які процесори зараз запущені на тлі і сильно "їдять" батарею.
Процедура наступна:
Після цього відкриваємо AccuBattery і дивимося, яку місткість батареї покаже програма. Якщо рівень впав нижче 80%, то батарею пора міняти. Користуватися їй все одно можна, але вона буде набагато гірше тримати заряд, ніж на новому пристрої, а також може раптово вимикатись – особливо на морозі.
До речі, нещодавно Apple оновила розділ з рекомендаціями щодо правильного поводження з акумулятором iPhone – так що нехтувати даними їй рекомендаціями однозначно не варто.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...