Які квіти не можна дарувати молодим дівчатам і жінкам - пам'ятка до 8 Березня

Традиційно навесні жінки отримують від своїх других половинок, родичів та колег букети квітів. І йдеться не лише про 8 Березня, коли святкують Міжнародний жіночий день, передають Патріоти України.

Адже квіти є універсальним подарунком, який точно потішить будь-яку дівчину. Лише одиниці не люблять живих квітів. Ще частина жінок має алергію на пилок квітів, тому цей факт також варто врахувати.

OBOZREVATEL зібрав пам'ятку для чоловіків, які квіти не варто дарувати молодим дівчатам та жінкам. Є як практичні причини відмовитися від таких букетів, так і прикмети, які обіцяють не найприємніший сценарій розвитку стосунків.

Дві лілії або чотири гвоздики

У жодному разі не можна дарувати парну кількість квітів, адже такі букети підійдуть лише для цвинтаря чи похоронної процесії.

Уникайте квітів, які зазвичай несуть на могилу. До них відносять гвоздики і трохи рідше лілії.

Штучні квіти або сухоцвіти

Зі штучними букетами та сама історія, що і з парними квітами. Такі композиції найчастіше несуть на цвинтар. Їх не можна дарувати та тримати вдома.

Не радять дарувати також сухоцвіти, адже вони наповнені мертвою енергією. Крім того, такий букет не пахне, що сподобається далеко не кожній.

Букети із сильним запахом

Однак занадто захоплюватися ароматами також не варто. Різкий запах квітів може спричинити головний біль у вашої другої половинки.

До таких квітів відносять жасмин, бузок, деякі види троянд.

Споконвічно чоловічі квіти

Так-так, такі теж існують. Певні види букетів за етикетом заведено дарувати лише особам чоловічої статі.

Традиційно чоловічими вважаються гладіолуси, антуріуми, дельфініуми, жоржини, кали. Є також думка, що чоловічою квіткою є й орхідея. Однак якщо це орхідея, наприклад, рожевого кольору, правило можна не використовувати.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...