Традиційно навесні жінки отримують від своїх других половинок, родичів та колег букети квітів. І йдеться не лише про 8 Березня, коли святкують Міжнародний жіночий день, передають Патріоти України.
Адже квіти є універсальним подарунком, який точно потішить будь-яку дівчину. Лише одиниці не люблять живих квітів. Ще частина жінок має алергію на пилок квітів, тому цей факт також варто врахувати.
OBOZREVATEL зібрав пам'ятку для чоловіків, які квіти не варто дарувати молодим дівчатам та жінкам. Є як практичні причини відмовитися від таких букетів, так і прикмети, які обіцяють не найприємніший сценарій розвитку стосунків.
Дві лілії або чотири гвоздики
У жодному разі не можна дарувати парну кількість квітів, адже такі букети підійдуть лише для цвинтаря чи похоронної процесії.
Уникайте квітів, які зазвичай несуть на могилу. До них відносять гвоздики і трохи рідше лілії.
Штучні квіти або сухоцвіти
Зі штучними букетами та сама історія, що і з парними квітами. Такі композиції найчастіше несуть на цвинтар. Їх не можна дарувати та тримати вдома.
Не радять дарувати також сухоцвіти, адже вони наповнені мертвою енергією. Крім того, такий букет не пахне, що сподобається далеко не кожній.
Букети із сильним запахом
Однак занадто захоплюватися ароматами також не варто. Різкий запах квітів може спричинити головний біль у вашої другої половинки.
До таких квітів відносять жасмин, бузок, деякі види троянд.
Споконвічно чоловічі квіти
Так-так, такі теж існують. Певні види букетів за етикетом заведено дарувати лише особам чоловічої статі.
Традиційно чоловічими вважаються гладіолуси, антуріуми, дельфініуми, жоржини, кали. Є також думка, що чоловічою квіткою є й орхідея. Однак якщо це орхідея, наприклад, рожевого кольору, правило можна не використовувати.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...