Багато хто з нас стикався з тим, що улюблена сорочка чи сукня почали линяти. Така річ не тільки має поганий вигляд, але може стати грубою або надто тонкою на дотик. Якщо трапилася така неприємність, не потрібно одразу ж викидати одяг. Варто спробувати найпростіший спосіб відновлення кольору. Повернути речам інтенсивний колір можна завдяки хитрощам, яким користувалися наші бабусі, пише Kobieta, передають Патріоти України.
Сонце є основною причиною вигоряння, але цьому також можуть сприяти прання, часте замочування, використання хімікатів, неправильна програма та техніка прання, а також сушіння одягу. Щоразу, коли ви перете одяг, волокна тканини стають рихлішими й колір трохи тьмяніє. Тому під час прання одягу важливо дотримуватися інструкцій з догляду та доглядати за ним відповідно до рекомендацій, вказаних на прикріпленій бирці. Білий одяг має тенденцію жовтіти, чорний одяг втрачає свою глибину, а кольорові матеріали згодом втрачають свою інтенсивність.
Освіжити та оновити колір одягу можна за допомогою продуктів та інгредієнтів, які знайдуться у кухонних шафках будинку. У випадку з яскравим одягом відмінно підійде оцет, який оживить колір випраної білизни. Спробуйте замочити одяг в оцті на 30 хвилин, перш ніж прати. Ви також можете додати чашку оцту у свій звичайний пральний порошок, щоб запобігти вицвітанню.
Настій листя волоського горіха — природне рішення, що дозволяє зробити чорний колір одягу більш насиченим. Все, що вам потрібно зробити, це замочити речі в настої, а потім випрати в делікатному режимі. У випадку з темним одягом (чорним, темно-синім, темно-коричневим) відмінно підійде кава або чай. Вони відновлять інтенсивність кольору. Для цього треба просто замочити одягу у міцному настої цих напоїв. Також можна додати літр настою в барабан пральної машини.
Родзинки — це не лише смачна закуска, а й корисне джерело антиоксидантів, яке може покращити здоров'я травлення та серця. Їх зручно вживати у вигляді перекусу та легко додати до раціону, навіть у порівнянні зі свіжими фруктами, передають Патріоти Украї...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...