Відчуття втоми і відсутність енергії можуть серйозно вплинути на якість життя. Часто причини криються в повсякденних аспектах нашого способу життя, повідомляє Delfi. Розглянемо п'ять поширених причин відсутності енергії та способи боротьби з ними, передають Патріоти України.
1. Нестача сну.
Недосипання або погана якість сну може серйозно позначитися на вашому рівні енергії. Нестача сну призводить не тільки до загальної втоми, а й до погіршення пам'яті, втрати концентрації, поганого настрою.
Що робити: регулюйте режим сну, лягайте і вставайте в один і той самий час, створіть комфортне середовище для сну і уникайте екранів перед сном.
2. Погане харчування.
Нездорова їжа, бідна на поживні речовини, може призводити до зниження енергії. Пам'ятайте, організм може добре працювати тільки на збалансованому "паливі".
Що робити: включіть у раціон більше цільнозернових продуктів, свіжих фруктів і овочів, білків і здорових жирів.
3. Брак фізичної активності.
Іронічно, але брак фізичної активності може призвести до зниження енергії. Рано чи пізно нерухомість згубно позначиться не тільки на рівні енергії, а й на здоров'ї загалом.
Що робити: впровадьте у своє життя регулярні вправи, навіть прості прогулянки можуть значно поліпшити ваше самопочуття.
4. Стрес і перевтома.
Емоції мають величезний вплив як на вашу розумову, так і на фізичну енергію. Хронічний стрес і перевтома виснажують енергетичні ресурси організму.
Що робити: практикуйте техніки релаксації, такі як медитація, йога або дихальні вправи. Не забувайте про важливість перерв і відпочинку.
5. Вигоряння.
Спочатку вам здається — все під контролем і немає нічого страшного в тому, щоб попрацювати на вихідних і перенести відпустку, але незабаром стає зрозуміло — енергії настільки мало, що не хочеться буквально нічого.
Що робити: для уникнення вигорання важливо регулярно відпочивати і переконатися, що ваше життя досить збалансоване і ви не зациклені тільки на одній його сфері. В іншому разі, крім виснаження, на вас можуть чекати інші неприємні симптоми — аж до головного болю і спалахів гніву.
Цей матеріал має виключно інформаційний характер і не містить порад, які можуть вплинути на ваше здоров'я. Якщо ви відчуваєте проблеми, зверніться до фахівця.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
М’ясо за цим рецептом виходить м’яким, навіть яловичина здається, що ніжна, мов куряче філе. Ідеальна м’ясна підлива до гарніру розпадається на волокна варто лише взяти губами шматочок, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Свіже м’ясо ріжемо таким...