Котлети - неймовірно популярна страва. Їх можна подавати до гарніру, а можна посмажити у тісті, передають Патріоти України.
Страва здається простою у приготуванні, проте іноді навіть у досвідченої господині замість м’яких і соковитих котлет виходять не зовсім апетитні биточки. Разом із Рrostoway розповімо, як цього уникнути.
Велика кількість яєць у фарші.
Яйця виконують роль так званого кулінарного клею. Однак цей продукт часто може спричинити жорсткість готової страви.
Зараз є безліч альтернативних варіантів, чим можна замінити яйця. Якщо ви не готові до таких експериментів – обмежтеся одним. Багато яєць негативно вплине на якість котлет.
Фарш не "відпочив".
Найпоширеніша помилка навіть у досвідчених господинь — відправляти котлети на сковорідку одразу після приготування фаршу. Але ж одна — дві години в холодильнику перед приготуванням — запорука їхньої правильної форми та м’якості.
Наявність у фарші лише м’яса.
Якщо ви вважаєте, що смак котлет стане набагато благороднішим і кращим за відсутності "зайвих" інгредієнтів, то це помилка. Добавки можна вибрати на власний розсуд — кабачки або картопля, рис або манна крупа, але запам’ятайте: смачні котлети — не тільки з м’яса.
Багато продуктів.
Цей пункт є прямою протилежністю до попереднього. Дійсно, котлети програють як за відсутності деяких інгредієнтів, так і за їх надлишку.
Не варто додавати безліч спецій та овочів, інакше смак котлет вийде дивним.
Термічна обробка.
Досвідчені господині спочатку обсмажують котлети на розпеченій сковороді з двох боків до появи скоринки. Потім тушкують їх або ж запікають у духовці. Однак такий спосіб приготування зіпсує текстуру готової страви.
Родзинки — це не лише смачна закуска, а й корисне джерело антиоксидантів, яке може покращити здоров'я травлення та серця. Їх зручно вживати у вигляді перекусу та легко додати до раціону, навіть у порівнянні зі свіжими фруктами, передають Патріоти Украї...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...