Якщо зробите так - котлети будуть несмачними: Головні помилки, яких припускаються господині

Котлети - неймовірно популярна страва. Їх можна подавати до гарніру, а можна посмажити у тісті, передають Патріоти України.

Страва здається простою у приготуванні, проте іноді навіть у досвідченої господині замість м’яких і соковитих котлет виходять не зовсім апетитні биточки. Разом із Рrostoway розповімо, як цього уникнути.

Основні помилки при приготуванні котлет

Велика кількість яєць у фарші.

Яйця виконують роль так званого кулінарного клею. Однак цей продукт часто може спричинити жорсткість готової страви.

Зараз є безліч альтернативних варіантів, чим можна замінити яйця. Якщо ви не готові до таких експериментів – обмежтеся одним. Багато яєць негативно вплине на якість котлет.

Фарш не "відпочив".

Найпоширеніша помилка навіть у досвідчених господинь — відправляти котлети на сковорідку одразу після приготування фаршу. Але ж одна — дві години в холодильнику перед приготуванням — запорука їхньої правильної форми та м’якості.

Наявність у фарші лише м’яса.

Якщо ви вважаєте, що смак котлет стане набагато благороднішим і кращим за відсутності "зайвих" інгредієнтів, то це помилка. Добавки можна вибрати на власний розсуд — кабачки або картопля, рис або манна крупа, але запам’ятайте: смачні котлети — не тільки з м’яса.

Багато продуктів.

Цей пункт є прямою протилежністю до попереднього. Дійсно, котлети програють як за відсутності деяких інгредієнтів, так і за їх надлишку.

Не варто додавати безліч спецій та овочів, інакше смак котлет вийде дивним.

Термічна обробка.

Досвідчені господині спочатку обсмажують котлети на розпеченій сковороді з двох боків до появи скоринки. Потім тушкують їх або ж запікають у духовці. Однак такий спосіб приготування зіпсує текстуру готової страви.

Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

середа, 31 травень 2023, 11:12

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи і зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим, передають Патріоти України. Якщо це так, то не намагайся насильно це зміни...

Ефект вразить! Як відмити кухню від липкого жиру - бюджетний лайфхак

середа, 31 травень 2023, 10:15

Під час приготування жирні бризки летять всюди, поверхні і стіни кухні часто покриваються липкими плямами, які просто теплою водою вимити не так і просто. Звісно, зручно найняти клінінг чи взяти у допомогу в прибиранні паровий пилосос, проте це не бюдж...