Ліниві вареники - одне з найпростіших блюд, але, як не дивно, виходять вони не у всіх. Є кілька особливостей приготування, дотримуючись яких можна легко приготувати дуже смачні ліниві вареники, про них розповім нижче, передають Патріоти України.
Інгредієнти
Приготування
Перше правило — беріть сухий сир, чим він сухіший, тим менше борошна знадобиться і відповідно вареники вийдуть ніжнішими. На відео 9% сир, можна брати і 5% — виходять теж хороші вареники.
У сир додаємо одне яйце, щіпку солі і цукор, якщо подобається солодке — додайте більше. Добре перемішуємо всі інгредієнти до однорідної маси.
Додаємо борошно — у цьому рецепті 100 грамів, але кількість борошна індивідуальна і залежить від вологості і жирності сиру. 5% сир сухіший і борошна знадобиться менше. Тому додавайте борошно поступово і дивіться на консистенцію — як тільки тісто перестало липнути до рук — воно готове.
Тепер відриваємо шматок тіста і катаємо з нього ковбаску, потім нарізаємо її на невеликі шматочки. Теж саме робимо з усім тестом.
Виделкою робимо борозенки на вареники — так на них затримається більше сметани, меду варення, але це за бажанням — можна просто залишити як є або надати вареникам іншу форму.
У киплячу підсолену воду відправляйте вареники і варіть, поки вони не спливуть, зазвичай це 1-2 хвилини й одразу діставайте. Спливати вони будуть не всі відразу, тому витягуйте вареники в міру спливання. Це як раз друге важливе правило успіху — велика каструля для варіння і витягувати відразу після того, як спливуть. Якщо вареники переварити — вони будуть «медовими» — це їстівне, але не дуже смачно. Ледачі вареники готові — подавайте зі сметаною, варенням, медом — та із чим завгодно — буде смачно!
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...