Є секрет! Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б — що тут важкого? Але якщо робити це у звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не втратив колір, передають Патріоти України.

Щоб не мити після варіння каструлю від бурякового накипу, а також не відчувати запах овоча по всій квартирі, можна зварити буряк у пакеті. Цей спосіб також допоможе зробити так, щоб овоч не втратив свій яскраво-червоний колір.

Що для цього потрібно робити? Спочатку буряк ретельно відмивають від бруду, а потім кладуть до пакета. Кожен овоч повинен бути окремо. Далі з пакетів максимально випускається повітря, а зверху зав'язується вільний вузлик.

Потім буряки кладуть до каструлі, заливають водою та ставлять на сильний вогонь. Коли вода закипить, вогонь потрібно зменшити. Зверніть увагу, що буряки повинні бути повністю занурені у воду, але краї пакета мають стирчати.

Скільки часу треба варити буряк у пакеті? Тут все залежить від розміру самого овоча. Якщо це середній буряк (приблизно 200 г), то вам знадобиться близько 50 хвилин. А ось великі буряки (400-500 г) будуть варитися щонайменше 2 години.

Щоб буряк не втратив свій колір під час варіння, можна також спробувати приготувати його в мікрохвильовій печі. Для цього овоч миється, насухо витирається. Далі по всьому буряку робляться проколи виделкою, а його кладуть до пакета. Виставляється максимальна потужність. Буряк середнього розміру готуватиметься в такому разі близько 10 хвилин.

Ефект здивує! Щоденні танці вдома протягом 20 хвилин зміцнюють здоров’я

четвер, 3 квітень 2025, 13:06

Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...

Ефект здивує! Що буде з організмом, якщо кожного дня ходити 10 тис. кроків

четвер, 3 квітень 2025, 12:05

Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...