Багато кулінарів-аматорів не можуть обійтися без додавання хліба у фарш для котлет. Розмочений м’якуш потрібен для надання котлетній основі цілісності, передають Патріоти України.
Завдяки додатковому інгредієнту готове блюдо виходить пишним та соковитим. Проте використання хліба для приготування фаршу має й кілька негативних моментів.
По-перше, замочування, віджимання та подрібнення хлібобулочного виробу є досить довгими та стомлюючими процесами.
По-друге, через батон котлети можуть придбати неприємний кислуватий присмак. На щастя, існує альтернативний інгредієнт, завдяки якому фарш буде приготовлений швидше, а котлети все одно вийдуть апетитними та ніжними.
Створюючи котлетну основу, професійні кулінари використовують не батон, а панірувальні сухарі. Перевага продукту у тому, що його не треба подрібнювати. Крім того, він легко замочується (досить просто залити його водою).
Далі сухарі треба змішати з цибулею та м’ясною основою. Вийде суміш, в якій борошняна частина повинна займати не більше третини обсягу. Отримаємо фарш, з якого приготуються смачні та м’які котлети. Для страви будуть характерні неймовірна соковитість та відсутність зайвого присмаку.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...