Є сотні варіантів приготування котлет, які розкривають страву по новому, та дарують незабутнє гастрономічне задоволення. Багато кулінарів прагнуть навчитися готувати соковиті, рум’яні та ніжні котлети, які стануть справжнім хітом. Такий рецепт є, і він досить простий у виконанні, передають Патріоти України.
Хитрість у тому, щоб відокремити жовток від білка. Якщо котлети готуються з ніжного фаршу, наприклад, курячого філе або риби, то білок краще збити в піну міксером і акуратно додати силіконовою лопаткою у фарш.
Важливо дотримуватися дозування. Принцип «чим більше, тим краще» не працює у цьому випадку. Ефект це не посилить. Потрібно стільки білка, щоб він огортав м’ясо.
Деякі кулінари змішують білок із гірчицею і готують котлети або відбивні.
Щодо температурного режиму, то котлети краще запікати в духовці при температурі 250 градусів. Хитрість у тому, що м’ясні заготівлі одразу охоплюються жаром зверху, а не нагріваються, втрачаючи соки.
Якщо звичайні дієти викликають у вас втому і роздратування, варто спробувати метод харчового вікна (Intermittent Fasting, IF). Його суть - не в тому, що їсти, а коли їсти, передають Патріоти України. . Найпопулярніший формат — режим 16:8, тобто ви їст...
Для багатьох з нас ранкова кава - це необхідний ритуал, а додавання молока здається цілком природним. Але чи підходить кава з молоком усім? Експерти попереджають: для деяких людей вона може завдати шкоди, передають Патріоти України. Чи зменшує молоко к...