Є три причини: Чому досвідчені господині не використовують режим швидкого прання

Режим швидкого прання можна знайти у будь-якій сучасній пральній машинці. На перший погляд, він дуже практичний, тому що економить і час, і електроенергію, передають Патріоти України.

Крім того, скорочений цикл прання означає менший знос внутрішніх деталей, що здатний продовжити термін служби побутового приладу. На жаль, у цій бочці меду не обійшлося без ложки дьогтю, тому під час використання цього режиму потрібно пам'ятати кілька речей.

Не для всіх тканин

Швидке прання — це завжди «інтенсивний» режим, а тому для речей з вовни або тонких, делікатних тканин він зовсім не підходить. Для них у пральних машин є окремі режими («делікатне прання», «шерсть» тощо), які не відрізняються особливою швидкістю.

Не для рушників

Рушники, постільна білизна та інші речі, які здатні добре вбирати воду, прати в швидкому режимі не рекомендується з метою збереження самої пральної машини. Перед пранням у барабан набирається вода, яку рушники успішно вбирають. Це не проблема для стандартного режиму, але при включенні прискореного режиму пральній машині не вистачає часу, щоб розподілити рушники по барабану рівномірно.

У результаті намоклі рушники збираються в ком і перетворюються на важкий снаряд, який з великою силою буде битися об стінки барабана. Через це цикл прання у кращому разі буде більш гучнішим, ніж зазвичай. У гіршому випадку можливе пошкодження пральної машини. Особливо неприємно, що при цьому може статися витік води. Таким чином, при неправильному використанні режим швидкого прання не продовжує термін служби машинки, а має зворотний ефект.

Низька ефективність

Зниження тимчасових витрат на прання неминуче впливає на ефективність: складні плями просто не відпираються, а повторне прання повністю нівелює всю «економічність» швидкого режиму. Втім, мало хто очікує, що за 15 — 30 хвилин вдасться позбавитись складних плям, але це не єдина проблема.

Скорочення тривалості прання в швидкому режимі досягається скороченням часу на нагрівання води. Тому при виборі швидкого режиму більшість пральних машин не дозволяють встановити температуру вище за 30°C або 40°C. За таких низьких температур тканина менше ушкоджується, проте бактерії та пилові кліщі не знищуються.

Якщо весь час прати речі у швидкому режимі, то згодом із пральної машини з'явиться неприємний затхлий запах. Він виникає через скупчення бактерій на стінках барабана та гумових ущільнювачах. Щоб цього уникнути, слід хоча б раз на кілька тижнів проводити прання при високих температурах.

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...