Українське прислів’я говорить: «Без солі не смачно, без хліба не ситно». Для того, щоб страва смакувала краще, а гості дивувались тим, яка справна ви господиня, треба знати, коли і яку страву краще солити, передають Патріоти України.
Супи
Якщо ви варите м’ясний бульйон, то посолити його краще приблизно за 30 хвилин до готовності. Якщо ж за рецептом у складі першої страви є гриби, доцільним буде додати сіль, коли страва вже готова. Якщо ви готуєте суп, де основними інгредієнтами є овочі чи риба, їх ми опускаємо в уже підсолену воду.
Бобові
Для того, щоб страва з квасольки, гороху, сочевиці чи інших бобових була довершеною та смачнішою, потрібно посолити її за 5 хвилин до того, як буде вимкнений вогонь.
Вироби з борошна
Варто запам’ятати, що воду, в якій будемо варити макарони, локшину, пельмені чи вареники солимо на початку приготування для того, щоб вермішель чи інші вироби не злиплися.
М’ясо
Кухарі з досвідом впевнені: для того, щоб відчути пікантний смак м’яса, його краще взагалі не солити. Якщо ж вам смакує краще з сіллю, то краще посолити перед тим, як смажити або, коли страва ще не готова, тоді м’ясо не стане жорстким.
Риба
Рибу солять за 20-30 хвилин перед приготуванням, тоді вона не буде розвалюватися. Не шкодуйте солі для риби, тому що вона гарно вбирає її в себе і страва може вийти прісною, якщо недосолити.
Соліть страви правильно!
Шлюб - це складна подорож із злетами і падіннями, які неможливо передбачити. Часто ми шкодуємо, що не знали певних істин раніше. Ось п’ять важливих уроків, які варто засвоїти ще до шлюбу, щоб уникнути розчарувань і зберегти стосунки, передають Патріоти...
Щойно на вулиці теплішає - до оселі летять мухи, як на мед. Але є один простий натуральний спосіб, який не лише відлякує комах, а й наповнює дім приємним ароматом. І це не спрей із супермаркету, передають Патріоти України. Експерти з Perfect Plants рад...