Новий рік вважається одним із найулюбленіших свят усіх дітей та дорослих. Як відомо, головним атрибутом цього свята є новорічна ялинка. Щоб цілий рік був щасливим та благополучним, потрібно знати, у які дати найкраще наряджати новорічну красуню, передають Патріоти України.
Перш за все, потрібно визначитися, яка ялинка прикрашатиме ваш будинок – жива чи штучна. Адже, якщо поставити живу ялинку занадто рано, то ближче до Нового року та Різдва вона пожовтіє та обсипиться. Зі штучною ялинкою таких проблем немає, тому її можна ставити якомога раніше.
18 грудня – найкраща дата для тих, хто хоче якнайшвидше створити вдома новорічну атмосферу. Якщо ви прикрасите ялинку напередодні Дня святого Миколая, то цілий рік вас буде спіткати лише удача в усіх починаннях, а також достаток в домі.
22 грудня – ця дата дуже сильно впливає на усі сфери нашого життя, оскільки, вважається, що у день зимового сонцестояння (21 грудня) вся нечисть починає втрачати свою силу. А вже 22 грудня починається новий життєвий цикл. Якщо ви прикрасите свою ялинку 22 грудня, то вона стане надійним оберегом для вас і захистить від злих духів.
24 грудня – дуже сприятлива дата для встановлення ялинки, якщо ви хочете, щоб у майбутньому році був рясний урожай на городі. У цей день новорічне дерево прикрашають усі германські народи. Також новорічну красуню можна прикрасити 25 грудня – на католицьке Різдово. В домі буде панувати добробут упродовж всього року.
28 грудня – остання найбільш сприятлива дата для встановлення ялинки. Це День святого Трифона, який завжди захищав знедолених та допомагав усім нещасним. Тому, якщо ви хочете вберегтися від усіх пліткарів, прикрашайте ялинку саме у цей день.
У Британії власників собак закликали бути обережними після того, як Агентство харчових стандартів (FSA) висловило занепокоєння щодо кількох собачих смаколиків від популярних брендів Barkoo та Chrisco, передають Патріоти України. FSA – це британський ур...
Вапняний наліт у чайнику нешкідливий, але він може спричинити неприємний смак ваших гарячих напоїв. Він спричинений випаровуванням жорсткої води, яка залишає після себе такі мінерали, як карбонат кальцію та магнію, передають Патріоти України. Більшість...