Коли ставити новорічну ялинку, щоб цілий рік була удача та достаток - сприятливі дати

Новий рік вважається одним із найулюбленіших свят усіх дітей та дорослих. Як відомо, головним атрибутом цього свята є новорічна ялинка. Щоб цілий рік був щасливим та благополучним, потрібно знати, у які дати найкраще наряджати новорічну красуню, передають Патріоти України.

Перш за все, потрібно визначитися, яка ялинка прикрашатиме ваш будинок – жива чи штучна. Адже, якщо поставити живу ялинку занадто рано, то ближче до Нового року та Різдва вона пожовтіє та обсипиться. Зі штучною ялинкою таких проблем немає, тому її можна ставити якомога раніше.

Сприятливі дати для прикрашання новорічної ялинки

18 грудня – найкраща дата для тих, хто хоче якнайшвидше створити вдома новорічну атмосферу. Якщо ви прикрасите ялинку напередодні Дня святого Миколая, то цілий рік вас буде спіткати лише удача в усіх починаннях, а також достаток в домі.

22 грудня – ця дата дуже сильно впливає на усі сфери нашого життя, оскільки, вважається, що у день зимового сонцестояння (21 грудня) вся нечисть починає втрачати свою силу. А вже 22 грудня починається новий життєвий цикл. Якщо ви прикрасите свою ялинку 22 грудня, то вона стане надійним оберегом для вас і захистить від злих духів.

24 грудня – дуже сприятлива дата для встановлення ялинки, якщо ви хочете, щоб у майбутньому році був рясний урожай на городі. У цей день новорічне дерево прикрашають усі германські народи. Також новорічну красуню можна прикрасити 25 грудня – на католицьке Різдово. В домі буде панувати добробут упродовж всього року.

28 грудня – остання найбільш сприятлива дата для встановлення ялинки. Це День святого Трифона, який завжди захищав знедолених та допомагав усім нещасним. Тому, якщо ви хочете вберегтися від усіх пліткарів, прикрашайте ялинку саме у цей день.

Забудьте про цю проблему! Як ефективно прибрати плісняву в домі - кращі народні методи та засоби з магазину

вівторок, 31 січень 2023, 6:12

Цвіль є одним з найдавніших грибків, що здатний проникати куди завгодно і розмножуватися у структурі будь-якого матеріалу. Найчастіше пліснява з’являється на стінах, віконних рамах, плитці та у вентиляційних каналах, передають Патріоти України. Загрожу...

Біла пліснява на кімнатних рослинах зникне назавжди - найефективніший засіб є у вас на кухні

вівторок, 31 січень 2023, 0:30

Серед хвороб кімнатних рослин біла пліснява на ґрунті - одна з найнеприємніших. Заводиться вона через помилки у догляді, а знищити її не так просто, як хотілось би, передають Патріоти України. На щастя, ефективний засіб можна знайти практично на будь-я...