Такі рекомендації допоможуть в екстрених ситуаціях зберігати воду свіжою впродовж кількох місяців.
Відключення світла й води через руйнування критичної інфраструктури змушують українців тримати запаси питної та технічної води. Тому варто знати, як можна зберегти питну воду свіжою якомога довше. Розповідаємо, скільки можна зберігати питну воду, як її очищати, щоб вона не мала шкідливих домішок, неприємного водопровідного запаху й присмаку.
Щоб запастися водою на тривалий проміжок часу, найкраще скористатися ємностями різного розміру. Якщо в родині є дітки чи люди похилого віку, вони просто не зможуть підняти важку шестилітрову пляшку, щоб набрати собі води.
Під час запасання водою варто врахувати кілька важливих нюансів:
Для того, щоб зрозуміти, скільки потрібно запасти води, необхідно розрахувати, скільки приблизно споживає ваша родина. Згідно за стандартними загальноприйнятими нормами, на одну дорослу людину це:
Цифри в пунктах наведені для стандартних ситуацій. Тут не враховано, скільки треба води для домашніх тварин. Також якщо в родині є лежачі хворі, вагітні жінки, немовлята, особи похилого віку, то норму треба збільшувати вдвічі.
Якщо ви набираєте воду для пиття з-під крану чи вона вже постояла тривалий період, її обов’язково треба очистити. Навіть для приготування страв, щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді отруєння.
Чим найкраще очищувати воду в домашніх умовах:
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...