Людський організм на 80 відсотків складається з води і рідких середовищ (кров, лімфа і т.п.), тому, якщо змінюється кислотно-лужний баланс, то людина відчуває нездужання. При зниженні рівня pН крові медики говорять про закислення організму, передають Патріоти України.
Навіть незначні відхилення в pH середовищі крові небезпечні виникненням незворотних наслідків, при сильній зміні в показниках кислотно-лужного балансу людина може померти. Для підтримки рН балансу в організмі необхідно вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися.
Першими симптомами закислення організму медики називають: спазми і болі в м'язах, порушення сну, апатія, хронічна втома, підвищення чутливості зубної емалі і розвитку карієсу. При тривалому закисленні починають страждати кістки, спочатку розвивається остеопенія, яка поступово переростає в остеопороз, при якому руйнується кісткова тканина, кістки стають крихкими.
Ці групи продуктів можуть бути присутніми в меню людини, за винятком газованої води і алкоголю, але їх кількість слід звести до мінімуму.
Допомогти організму впоратися з закислением можна шляхом включення в раціон овочів і фруктів, свіжої зелені і листових овочів. Також будуть корисні натуральний яблучний оцет і лимон, це хоч і кислі на смак продукти, але вони олужнюють кров.
Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...
6 квітня за новим стилем (19 квітня за старим) - день пам'яті святого Євтихія, архієпископа Константинопольського. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Захарії Печерського, постника, нагадують Патріоти України. ***. Євтихій жив у VI сто...