Якщо ви любите сметанний соус та куряче м’ясо, ця страва точно стане вашою улюбленою. Подавати її можна з будь-яким гарніром чи навіть без нього, дужа проста у приготуванні, потрібні прості продукти, але смак виходить особливий і він не схожий на смак інших страв із курки зі сметаною. Курка виходить ніжна, а соус гладкий і на смак просто дивовижний.
1. Страву можна готувати з будь-яких курячих частин (стегна, гомілка). Можна з цілої курки. Розрізаємо курку на 10 шматочків, а хребет залишаємо. Відправляємо його в киплячу воду і готуємо бульйон.
2. Курячі частини посипаємо сіллю, паприкою (2 ч. л.), меленим перцем і викладаємо шкіркою вниз у глибоку сковороду. Олію не додаємо, накриваємо кришкою і готуємо на високій температурі, доки сторона не зарум’яниться.
3. Курка трохи тушкуватиметься і потім підсмажуватиметься. Перевертаємо на інший бік і знову підсмажуємо. Паприка дає чудовий колір. За часом триватиме близько 20 хвилин.
4. Курку з сковорідки виймаємо. Якщо жиру утворюється мало, додаємо 1-2 ст. ложки олії. Викладаємо дрібно нарізану цибулю і готуємо до м’якості.
5. Потім викладаємо в цибулю подрібнений часник і готуємо кілька хвилин. Додаємо борошно, паприку (2 ч.л. з гіркою) та мелений перець. Перемішуємо.
6. Додаємо сметану та вливаємо 500 мл бульйону. Солимо, добре перемішуємо і виходить гарний рідкуватий соус.
7. Викладаємо в соус обсмажені курячі шматочки, накриваємо і тушкуємо на середній температурі 30 хвилин.
8. За цей час курка повністю приготується, а соус загусне. Соус виходить гладким та дуже смачним.
9. Готову курку в сметанному соусі перекладаємо на тарілки з гарніром, рясно поливаємо соусом, посипаємо зеленню та подаємо. Курка виходить ніжною та дуже смачною, а сметанний соус просто дивовижний на смак.
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...
Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...