Лайфхак для огородників: Полийте цим огірки, перець та томати у холодну погоду - і врожай буде просто величезним (відео)

Незважаючи на травневе тепло, в деяких регіонах весна не завжди встигає «розкачатися» і може «спізнюватися» зі своїм приходом, або ж «забуває» прихопити із собою необхідні сонячні промені. Про те, що робити у таких випадках дачникам і городникам, розповів білоруський агроблогер Іван, передають Патріоти України.

«Низька температура і сильний вітер впливають на приживлюваність розсади, особливо відразу після висадки в грунт. Що ж робити, щоб розсада не „гальмувала“ у своєму зростанні?» — вважає блогер.

Найоптимальнішим способом допомоги розсаді, вважає він, — це поєднання кількох методів інтенсифікації зростання розсади, зокрема і зовсім звичайними методами. Саме до таких методів він відносить застосування для інтенсифікації росту рослин гліцерину, що має дві унікальні властивості.

По-перше, він є універсальним джерелом енергії як для людини, так і для багатьох корисних мікроорганізмів, а також і для рослини. Поряд з янтарною кислотою гліцерин потрапляє в дихальні процеси і починає підживлювати рослини енергією в тому випадку, якщо коріння та листя не працюють досить добре. Одновідсотковий розчин гліцерину, нанесений на поверхню листя, є фізіологічним та сприятливим для листя — він добре всмоктується, і, потрапляючи всередину, починає енергетично підживлювати рослину. З чим краще поєднати підживлення гліцерином, Іван розповідає у продовження відео.

Як зменшити час заряджання телефону - допоможуть дві дієві поради

субота, 4 лютий 2023, 12:15

Постійні відключення світла змусили українців швидко пристосуватися до нових умов. Саме тому слід знати дві прості поради, які допоможуть пришвидшити зарядження принаймні на чверть часу, передають Патріоти України. Двома дієвими лайфхаками поділилося "...

А ви це знали? Чому коти одних людей люблять, а інших ні: Як зрозуміти поведінку котячих

субота, 4 лютий 2023, 11:30

Коти - загадкові створіння, які ніби прибули з іншої планети. Часом поведінка чотирилапих може спантеличувати і бентежити. Особливо, коли до одних людей тварини виявляють прихильність, а до інших - навпаки, передають Патріоти України. Як зрозуміти пове...