Лайфхак для огородників: Полийте цим огірки, перець та томати у холодну погоду - і врожай буде просто величезним (відео)

Незважаючи на травневе тепло, в деяких регіонах весна не завжди встигає «розкачатися» і може «спізнюватися» зі своїм приходом, або ж «забуває» прихопити із собою необхідні сонячні промені. Про те, що робити у таких випадках дачникам і городникам, розповів білоруський агроблогер Іван, передають Патріоти України.

«Низька температура і сильний вітер впливають на приживлюваність розсади, особливо відразу після висадки в грунт. Що ж робити, щоб розсада не „гальмувала“ у своєму зростанні?» — вважає блогер.

Найоптимальнішим способом допомоги розсаді, вважає він, — це поєднання кількох методів інтенсифікації зростання розсади, зокрема і зовсім звичайними методами. Саме до таких методів він відносить застосування для інтенсифікації росту рослин гліцерину, що має дві унікальні властивості.

По-перше, він є універсальним джерелом енергії як для людини, так і для багатьох корисних мікроорганізмів, а також і для рослини. Поряд з янтарною кислотою гліцерин потрапляє в дихальні процеси і починає підживлювати рослини енергією в тому випадку, якщо коріння та листя не працюють досить добре. Одновідсотковий розчин гліцерину, нанесений на поверхню листя, є фізіологічним та сприятливим для листя — він добре всмоктується, і, потрапляючи всередину, починає енергетично підживлювати рослину. З чим краще поєднати підживлення гліцерином, Іван розповідає у продовження відео.

ТОП-4 чарівні стрижки для жінок після 40 років з неймовірним омолоджувальним ефектом

середа, 29 червень 2022, 18:59

Якось вранці ви можете прокинутися і раптово задуматися над тим, що вам вже 40 років або більше. У цьому віці ви ще виглядаєте добре, зморшки не напружують, фігура прекрасна, але в глибині душі щось змушує сумніватися в собі і не дає спокою. У цій ситу...

Допоможуть часник та молоко: Як врятувати помідори від фітофторозу

середа, 29 червень 2022, 17:27

Дачники, які вирощують на городах помідори, часто стикаються з таким грибковим захворюванням рослин, як фітофтороз, передають Патріоти України.х. Спори зимують у ґрунті, а з настанням теплої пори року починає швидко поширюватися. Ідеальні умови для п...