Лайфхак для огородників: Полийте цим огірки, перець та томати у холодну погоду - і врожай буде просто величезним (відео)

Незважаючи на травневе тепло, в деяких регіонах весна не завжди встигає «розкачатися» і може «спізнюватися» зі своїм приходом, або ж «забуває» прихопити із собою необхідні сонячні промені. Про те, що робити у таких випадках дачникам і городникам, розповів білоруський агроблогер Іван, передають Патріоти України.

«Низька температура і сильний вітер впливають на приживлюваність розсади, особливо відразу після висадки в грунт. Що ж робити, щоб розсада не „гальмувала“ у своєму зростанні?» — вважає блогер.

Найоптимальнішим способом допомоги розсаді, вважає він, — це поєднання кількох методів інтенсифікації зростання розсади, зокрема і зовсім звичайними методами. Саме до таких методів він відносить застосування для інтенсифікації росту рослин гліцерину, що має дві унікальні властивості.

По-перше, він є універсальним джерелом енергії як для людини, так і для багатьох корисних мікроорганізмів, а також і для рослини. Поряд з янтарною кислотою гліцерин потрапляє в дихальні процеси і починає підживлювати рослини енергією в тому випадку, якщо коріння та листя не працюють досить добре. Одновідсотковий розчин гліцерину, нанесений на поверхню листя, є фізіологічним та сприятливим для листя — він добре всмоктується, і, потрапляючи всередину, починає енергетично підживлювати рослину. З чим краще поєднати підживлення гліцерином, Іван розповідає у продовження відео.

Не забудьте! ТОП-7 предметів, які треба мати вдома, якщо ви зібралися завести собаку

п’ятниця, 4 квітень 2025, 8:50

Поява у домі нового цуценяти – це завжди подія. І до неї треба ретельно готуватися, передають Патріоти України. Так, ветеринари склали "контрольний список" усіх речей, які вам знадобляться, перш ніж принести цуценя додому. Почати потрібно із ліжка, гов...

Не робіть помилок! ТОП-5 фраз, які не можна говорити дітям навіть у сильному гніві

п’ятниця, 4 квітень 2025, 7:59

Те, якою виросте дитина, багато в чому залежить від того, що вона чує від батьків. Адже слова формують її внутрішній голос, він може бути критичним та звинувачуючим. А може бути добрим та підтримуючим, передають Патріоти України. Про це на своїй сторін...