Чорна цвіль, яка може з'явитися на різних поверхнях, не тільки псує зовнішній вигляд будинку, але і викликає різноманітні захворювання в людей і тварин, передають Патріоти України.
Найчастіше, грибок з'являється на стінах і стелі сирих, погано вентильованих приміщень і надзвичайно швидко розростається.
Організм здорової людини надійно захищений від токсичного впливу чорної цвілі. Найбільш поширеними захворюваннями, спровокованими впливом чорної цвілі, є:
У ситуаціях, коли темні плями лише починають з'являтися, їх знищують сильнодіючими препаратами або народними засобами, але якщо затягнути, що цвіль "окупує" більше простору і тоді без ремонту не обійтися.
Народні способи боротьби з цвіллю:
Звичайний столовий оцет - доступний, але ефективний продукт. У кислому середовищі спори чорної цвілі не виживають. Тому його застосовують в якості дезінфікуючої рідини.
Оцтову есенцію розводять водою у співвідношенні 1:4, потім використовують суміш як традиційний миючий засіб. Перевагою методу є те, що він повністю безпечний, в складі відсутні шкідливі хімічні речовини. Щоденне протирання заражених стін міцним оцтовим розчином рекомендується в тих будинках, де живуть маленькі дітки або алергіки.
Екстракт насіння грейпфрута зарекомендував себе як надійний і нешкідливий спосіб знищення чорної цвілі. Його використовують для обробки стін як всередині, так і зовні будівлі. Він чудово справляється з цвіллю, певними видами грибків, бактерій, шкідливих мікроорганізмів.
Досить розчинити 10 крапель екстракту грейпфрутового насіння в двох склянках води, і потужний протигрибковий засіб готовий. При використанні важливо уникати контакту рідини з очима, слизовими оболонками.
Борна кислота - ефективний універсальний очищувач. Тривале використання засобу не провокує утворення злоякісних пухлин і генетичних змін. Слід пам'ятати, що потрапляння борної кислоти в організм небезпечно, а використовувати медичний препарат треба обов'язково скористатися захисними рукавичками.
Православна церква України 27 січня за новим стилем вшановує пам'ять візантійського святителя і проповідника Іоанна Златоуста. За старим стилем 27 січня вшановували пам'ять преподобної Ніни, покровительки Грузії. . 27 січня було прийнято розпалювати ...
Сковорода з антипригарним покриттям використовується для приготування делікатних продуктів. Найчастіше виставляється середній або слабкий вогонь. А є такі продуки, які взагалі не можна готувати на антипригарній сковороді, передають Патріоти України з п...