З давніх часів наші бабусі готували варення з малини на зиму. Це було не тільки смачне частування до чаю з самовара, яке подавали дорогим гостям, але і обов'язковий засіб від застуди. І зараз заповітна баночка малинового варення є майже в кожному будинку, зазначають Патріоти України.
Спосіб приготування малини, описаний в цьому рецепті, дозволяє максимально зберегти всі її корисні речовини. Теплова обробка відсутня. А значить ви приготуєте не просто десертне частування, а й солодкі ліки, які виручать в сезон застуд.
Вам потрібно:
Малину перебрати і перекласти в чашку. Засипати цукром і залишити на 2 години. Потім перемішати дерев'яною лопаткою.
Протягом доби періодично перемішувати варення, поки повністю не розчиниться цукор. Потім перелити варення в стерильні і сухі банки, закрити пластмасовими кришками. Таке варення можна зберігати в холодильнику близько 4-5 місяців.
Вам потрібно:
Малину помити, відправити в каструлю і додати воду. Варити хвилин 15, щоб ягоди розм'якшилися. Дати малині трохи охолонути, а потім за допомогою дрібного сита або марлі, складеної вдвічі, відокремити кісточки.
Одержаний сік вилити в каструлю, додати цукор і поставити на вогонь. Довести до кипіння і варити джем, постійно помішуючи, протягом години. У процесі приготування потрібно знімати піну. Перелити малинове варення в стерилізовані банки, закатати і перевернути догори дном. Накрити рушником і дати охолонути.
Як і з чим подавати малинове варення
Подавайте таке варення як доповнення до тостів або млинців. Також сире варення буде незамінне при грипі та застуді, так як сприяє зниженню температури, підтримці імунітету, зняття головного болю. Особливо корисно малинове варення для дітей, так як воно допомагає зняти температуру без зайвих гірких і несмачних ліків.
Якщо у вас є непривабливі плями на килимі, ви, мабуть, шукали найкращі способи їх вивести. Більше всього, що інгредієнт, який вас врятує, уже є на вашій кухні. Йдеться про звичайний білий оцет, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України. Білий оцет — це ...
В Україні правоохоронні органи почали більш суворо контролювати дотримання правил дорожнього руху, зокрема щодо проїзду пішохідних переходів. Водії, які не надають переваги пішоходам, можуть бути оштрафовані за порушення цього важливого правила. Про це...