Навчання – далеко не найулюбленіше заняття для дітей. Кому захочеться сидіти за зошитами та підручниками, коли можна гратись з друзями чи займатись будь-чим, що для них цікаво. Саме тому і батькам і педагогам необхідно знайти спосіб, аби зробити вивчення математики для дитини не менш цікавим.
Підхід до дітей різного віку має бути різним. Наприклад, дошкільнятам необхідно показати, що математика може бути цікавою, та займатись з ними в ігровій формі. Для цього є чимало різних ігор, які будуть цікавіші, ніж складання кубиків. Не забувайте і про мультфільми: «Абетка грошей» та «Гроші-мушлі» підійдуть для наймолодших.
Для тих, хто навчається в початковій школі, слід поєднувати легкий стиль навчання з серйозністю. В цьому віці діти також люблять бавитись, проте їх необхідно поступово підводити до відповідальності. Так, їм треба звикати до вирішення прикладів та задач, проте якщо це ж саме вони будуть виконувати в іграх на телефоні – хіба це погано?
Батьки мають відповідально поставитись до навчання своєї дитини. Для цього необхідно мати невеликий план, оскільки регулярне навчання дозволяє краще засвоювати матеріал. Виділіть час, коли ви зможете займатись з дитиною, оберіть мету (підготовка до школи, наприклад) та дотримуйтесь плану, підібравши навчальні матеріали. Якщо все правильно робити, то дитина не просто дізнається нове, але й буде зацікавлена у тому, аби продовжувати вчитись.
Через те, що зараз навіть у дітей є мобільні телефони, батькам слід задуматись, як гаджет може приносити користь у навчанні. Так, багато для кого це забавка, аби погратись з друзями чи самому, послухати музику чи подивитись відео. Втім, чимало ігор є навчальними – дитина так може навчатись граючи.
Частенько ми чуємо, що математика – найважливіша наука. Так і є, адже вона оточує нас майже усюди. Без математики ми не мали б ані цифрових технологій, ані будинків, транспорту і ще багато-багато чого. Все через те, що в математиці є чимало розгалужень – окрім звичних нам алгебри, геометрії та арифметики, ще є аналіз, комбінаторика та прикладна математика. Всі вони в різних ступенях використовуються у різноманітних галузях – журналістиці, географії, фізиці, хімії, соціології тощо.
Не забуваємо про те, що математика є обов’язковим предметом на ЗНО, тож для вступу на будь-яку спеціальність доведеться складати не тільки українську мову та літературу. А от усі стереотипи, що комусь не дано знати математику, тоді як інші обдаровані і тому вона їм легко дається, варто відкинути – мозок здатен змінюватись під впливом нового досвіду. Саме тому до навчання можна ставитись як до тренувань спортсменів.
Підготовлено за підтримки маркетплейса BUKIНа дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...
Почуття втоми може бути пов’язано з різними факторами, починаючи від поганого сну і закінчуючи проблемами психічного чи фізичного здоров’я, передають Патріоти України. Не дивно, що втома може негативно вплинути на ваше самопочуття та інші аспекти вашог...