Полюбляєте пити чай чи каву одразу після приготування? Гарячі напої звісно гарно зігрівають, але вони можуть бути небезпечними.
Вчені пояснили, чому напоям варто давати кілька хвилин охолонути. Вони розповіли, як споживання надто теплого пов'язане з раком.
Вченим вдалось відстежити зв'язок між вживанням окропу та ризиком зростання онкологічних захворювань. Мова йде саме про рак гортані та стравоходу.
Це загрожує тим, хто сміливо п'є гарячу каву, компот чи трав'яний чай, температура яких вища 60 градусів. При таких показниках відбуваються невідчутні для вас пошкодження клітин слизової оболонки стравоходу, що призводить до появи мікротравми. При регулярному вживанні це може збільшити ризик виникнення раку в 5 разів.
Це відкриття спростовує заяви псевдонауковців щодо користі споживання окропу, який нібито сприяє оздоровленню та розкриттю "міжклітинних мембран". Також зашкодити може і культура споживання гарячих напоїв одразу після приготування, яка існує у багатьох країнах.
Холодна пора наближається, а з нею – і сезон вірусів та застуд. Подбайте про якісний захист для себе і своїх рідних.
Через те, що високі температури викликають денатурацію білка, тобто його згортання, важливо визначити, як же безпечно вживати напої. Для вашого організму комфортною буде температура 40 – 45 градусів. Для тих, хто дуже любить тепленьке, можна встановити максимальну межу 60 градусів.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...