Науковці з'ясували, як пов'язані гарячі напої і рак, а також яка температура оптимальна для безпечного вживання

Зв'язок між раком та гарячими напоями існує

Полюбляєте пити чай чи каву одразу після приготування? Гарячі напої звісно гарно зігрівають, але вони можуть бути небезпечними.

Вчені пояснили, чому напоям варто давати кілька хвилин охолонути. Вони розповіли, як споживання надто теплого пов'язане з раком.

Який існує зв'язок між раком та гарячими напоями

Вченим вдалось відстежити зв'язок між вживанням окропу та ризиком зростання онкологічних захворювань. Мова йде саме про рак гортані та стравоходу.

Це загрожує тим, хто сміливо п'є гарячу каву, компот чи трав'яний чай, температура яких вища 60 градусів. При таких показниках відбуваються невідчутні для вас пошкодження клітин слизової оболонки стравоходу, що призводить до появи мікротравми. При регулярному вживанні це може збільшити ризик виникнення раку в 5 разів.

Це відкриття спростовує заяви псевдонауковців щодо користі споживання окропу, який нібито сприяє оздоровленню та розкриттю "міжклітинних мембран". Також зашкодити може і культура споживання гарячих напоїв одразу після приготування, яка існує у багатьох країнах.

Холодна пора наближається, а з нею – і сезон вірусів та застуд. Подбайте про якісний захист для себе і своїх рідних.

Яка оптимальна температура

Через те, що високі температури викликають денатурацію білка, тобто його згортання, важливо визначити, як же безпечно вживати напої. Для вашого організму комфортною буде температура 40 – 45 градусів. Для тих, хто дуже любить тепленьке, можна встановити максимальну межу 60 градусів.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...