Науковці з'ясували, як пов'язані гарячі напої і рак, а також яка температура оптимальна для безпечного вживання

Зв'язок між раком та гарячими напоями існує

Полюбляєте пити чай чи каву одразу після приготування? Гарячі напої звісно гарно зігрівають, але вони можуть бути небезпечними.

Вчені пояснили, чому напоям варто давати кілька хвилин охолонути. Вони розповіли, як споживання надто теплого пов'язане з раком.

Який існує зв'язок між раком та гарячими напоями

Вченим вдалось відстежити зв'язок між вживанням окропу та ризиком зростання онкологічних захворювань. Мова йде саме про рак гортані та стравоходу.

Це загрожує тим, хто сміливо п'є гарячу каву, компот чи трав'яний чай, температура яких вища 60 градусів. При таких показниках відбуваються невідчутні для вас пошкодження клітин слизової оболонки стравоходу, що призводить до появи мікротравми. При регулярному вживанні це може збільшити ризик виникнення раку в 5 разів.

Це відкриття спростовує заяви псевдонауковців щодо користі споживання окропу, який нібито сприяє оздоровленню та розкриттю "міжклітинних мембран". Також зашкодити може і культура споживання гарячих напоїв одразу після приготування, яка існує у багатьох країнах.

Холодна пора наближається, а з нею – і сезон вірусів та застуд. Подбайте про якісний захист для себе і своїх рідних.

Яка оптимальна температура

Через те, що високі температури викликають денатурацію білка, тобто його згортання, важливо визначити, як же безпечно вживати напої. Для вашого організму комфортною буде температура 40 – 45 градусів. Для тих, хто дуже любить тепленьке, можна встановити максимальну межу 60 градусів.

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...

Творять дива! ТОП-3 продукти, які подовжують молодість

понеділок, 22 липень 2024, 19:50

Вік обдурити неможливо, втім є три продукти, які призупиняють процеси старіння організму, передають Патріоти України. Що потрібно зробити, щоб домогтися здоров'я та довголіття? Час зупинити не можна, проте у сучасному світі є багато можливостей, щоб по...