Навіщо заморожувати крупи? Це допоможе назавжди забути про набридливу проблему

Зберігання круп – завдання непросте. Іноді у них несподівано можуть завестися жучки або міль. І навіть якщо раніше ви не помічали у себе вдома таких шкідників, ви все одно не застраховані від їхньої появи, передають Патріоти України.

Адже комахи можуть завестися у продукті ще на складі, а вже звідти потрапити спочатку у магазини, а потім до вас додому разом з придбаним товаром.

Такий "троянський кінь", який можна принести додому, навіть не підозрюючи про це, потім може "перекинутися" і на інші продукти – від бакалії до сухофруктів. Отож, щоб після цього не довелося викидати багато продуктів, краще знати наперед, як правильно зберігати крупи.

Досвідчені господині використовують для зберігання круп низку різних способів, кожен з яких може ефективно захистити продукти від псування. Ми розглянемо п’ять таких способів.

1. Заморожування

Як би це дивно не звучало, але крупи можна і навіть потрібно заморожувати. Якщо у вас в морозильній камері є достатньо місця, покладіть туди крупи – це захистить їх від шкідників. У таких холодних умовах там не з’являться личинки чи комахи. Проте рис зберігати у морозилці не можна – якщо він перемерзне, то під час варіння просто розлізеться.

2. Фольга

Можна залишити у крупах кульки із фольги для випічки. Замість них також підійде будь-який металевий предмет – наприклад, ложка або виделка.

3. Спеції

На полиці, де ви зберігаєте крупи, можна залишити головку часнику або гострий перець. Такий "подарунок" точно не сподобається комахам, які можуть завестися у крупах, і вони оминатимуть цю полицю десятою дорогою. Так само можна покласти лавровий лист.

4. Цитрусові

Під час зберігання круп у них можна покласти шкірку від цитрусових. Найкраще впорається із завданням відлякування харчової молі шкірка від лимона або апельсина.

5. Зберігання у правильних ємностях

Щоб крупи не псувалися, їх краще зберігати у скляних банках, які герметично закриваються. Якщо у вас все-таки завелися комахи у крупах, після того, як ви позбудетеся їх, ретельно протріть полиці оцтом. Адже у різних щілинках та інших важкодоступних місцях можуть залишитися личинки, які зведуть усі ваші старання до нуля.

Дачникам на замітку! Що робити, коли розсада жовтіє

понеділок, 24 лютий 2025, 17:52

Якщо ви помітили, що листя в розсади починає втрачати зелений колір, а натомість стає жовтим, це може означати, що вона має захворювання хлороз. І впоратися з ним без додаткових знань не так просто, передають Патріоти України. Хлороз спершу призводить ...

Можна серйозно нашкодити здоров’ю! Ніколи не поєднуйте це з кавою

понеділок, 24 лютий 2025, 17:30

Кава є одним з найбільш улюблених напоїв у всьому світі. Для багатьох людей чашка гарячої кави є невід'ємною частиною ранкового ритуалу. Однак варто пам’ятати, що деякі продукти можуть негативно реагувати на каву, що може призвести до потенційно шкідли...