Прозорий мед відомий своїм золотистим відтінком і рідкою текстурою, але це швидко зникає, коли продукт кристалізується. Це одна з найпоширеніших причин, чому люди викидають цілком хороший мед, але цього легко уникнути за допомогою простого способу зберігання, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Мабуть, найважливішим фактором, який впливає на це, є температура, але її якраз і найскладніше контролювати.
За словами експертів, кристалізація відбувається набагато швидше за нижчих температур, особливо коли вона опускається нижче 10C. Тому вони радять не зерігати мед у темному прохолодному підвалі чи холодильнику.
Щоб зберегти рідкий рідкий мед, найкращою температурою зберігання є кімнатна температура, близько 10-21C. Прохолодна суха шафа, ймовірно, буде ідеальним місцем для цього.
Окрім того, зверніть увагу на те, у чому ви зберігаєте мед. Пластик більш пористий, ніж скло, і більш схильний до проникнення вологи, що сприяє кристалізації.
Скляна тара краще захистить мед від вологи, якщо кришка щільно закрита. Якщо ви виявите, що ваш мед уже кристалізувався, не потрібно викидати його та замінювати. В кристалізованому меді немає нічого поганого, його завжди можна розтопити.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...