Є продукти, які не тільки "допоможуть" обзавестися зайвими кіло, але і істотно посадять здоров'я, а це означає, що їх варто безжально викреслити зі списку покупок. Що це і чому варто виключити їх зі свого раціону, розповіла дієтолог Єва Шишова, передають Патріоти України
Топ-10 найбільш шкідливих "пластикових" продуктів виглядає так:
⠀
Чіпси
Для приготування використовують борошно, крохмаль, сою і спеції (включають токсин Е-621). Чіпси призводять до порушення обміну речовин і ожиріння.
⠀
Фаст-фуд
Хот-доги, гамбургери, картоплю фрі містять антибіотики, консерванти, стабілізатори та барвники, які подразнюють шлунок і викликають звикання.
М'ясні делікатеси і напівфабрикати
Виробники використовують сою і субпродукти, а в гіршому випадку – жир, хрящі і шкурки. Ковбаса і шинка виглядають привабливими завдяки ароматизаторам, консервантам і барвників незалежно від своєї вартості.Ця хімія викликає звикання, розвиток патологій, серцевих і онкологічних захворювань.
⠀
Покупні соуси
Містять смакові добавки, консерванти і багато цукру, вони настільки перебивають смак інших продуктів, що з ним можна з'їсти що завгодно. Майонез містить трансжири і оцет.
⠀
Шоколадні батончики і цукерки
Містять багато цукру, але при цьому не приносять поживних речовин. Це призводить до набору зайвої ваги і розвитку цукрового діабету.
Газована вода та соки
Газована вода містить вуглекислий газ, цукор, барвник і смакові добавки. Напої негативно позначаються на стані шкіри, зубів, гормональному фоні і навіть настрої. Соки плюс до всього іншого містять консерванти, які дозволяють зберігати їх роками.
Продукти швидкого приготування
Це локшина, пюре, супи. Пакетики містять підсилювачі смаку, які негативно впливають на органи травлення, що призводить до розладів і гастритів.
⠀
Маргарин
Містить багато трансжирів, які негативно впливають на роботу серця і кровоносних судин, підвищують рівень холестерину.
Дієтичне знежирені продукти
Низький вміст жиру виробник компенсує вуглеводами. Штучні добавки, що сповільнюють процеси травлення. Також вживання цих продуктів призводить до авітамінозу.
⠀
Бульйонні кубики і яскраві приправи
Містять цукру, трансжири і купи підсилювачів смаку.
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...