Ось тільки слова для цих цілей треба вибирати акуратніше. Універсальними будуть приємні фрази про традиційні чоловічі якості — силу, розум, твердість характеру. Також доречне захоплення досягненнями в професії.
А ось слів "розумник" і "молодець" краще уникати. Вони ставлять чоловіка в дитячу позицію, адже колись так говорила їм мама або вчитель у школі. Також такі оцінки не дають конкретики — у чому саме молодець?
Не варто зловживати й ласкавими прізвиськами — "зайчик", "котик". Сюсюкання вказує на інфантильність та емоційну незрілість людини, яка у своєму мовленні постійно використовує зменшувальні форми слова. Вживання їх може дратувати.
Також не обирайте для компліментів слизькі теми. Наприклад: "Лисі чоловіки такі привабливі!"
Ще одна серйозна помилка — говорити компліменти, тільки коли хочете щось отримати: "Ти в мене такий щедрий, а мені хочеться нову сумочку". Чоловіки прекрасно зчитують споживчу позицію і розуміють, що в разі відмови можуть зустріти розчарування, образу або злість.
Для того, щоб ваша білизна пахнула свіжістю, ви повинні ретельно чистити свою пральну машину щомісяця. Для цього можна використати два побутові засоби, які точно є у вашій шафі, передають Патріоти України. Блогерка та експертка з прибирання Крісті под...
Ви любите гостру їжу? Відповідь на це питання — один із найкращих лакмусових папірців у кулінарному світі. Як виявилося, є причина, чому ви віддаєте перевагу такій їжі. Що відбувається з нашим організмом і звідки такі уподобання, розповідає Eat This No...