Не робіть так! Батьки часто не усвідомлюють, як ламають долі своїх дітей однією лише фразою

Ніщо так не пригнічує маленьких дослідників, як зневіра власних батьків у їх можливостях. Лише одна необережно кинута фраза може зіпсувати майбутнє і підірвати впевненість, передають Патріоти України.

”У тебе не вийде”- це не просто фраза, а цілий демотиватор, кожне слово викарбовує у дитини в підсвідомості страх чимось цікавитись і взагалі братися за будь-яку справу.

По-перше, у дітей ще не розвинене відчуття конструктивної критики. Якщо на вашу думку по якійсь причині дитина не впорається з “проблемою”, кращим рішенням буде пояснити той момент, який викликає занепокоєння у малечі і допомогти їй у цьому.

По-друге, основна мета батьків виховати і навчити дитину бути самостійною, сильною, пристосованою до реального життя. Зневіра у здібностях малюка породжує безпорадність, відсутність прагнути до будь-чого.

По-третє, критикуючи не вчинки, а саме дитину ви автоматично стаєте негативним персонажем для малюка. Приходить розуміння того, що батьки не підтримають у скрутний період, не оцінять, не зрозуміють, а лише дорікатимуть за невдачі підвищуючи голос.

Батьки завжди прагнуть для своєї дитини кращого, тому важливо вірити у своїх дітей, допомагати вірішувати проблеми, наголошуємо ДОПОМАГАТИ, а не вирішувати за них, і ні в якому разі не критикувати за невдачі. Той досвід, який дитина здобуває з вашою поміччю величезний вклад у майбутній розвиток повноцінної особистості.

Є вимоги: Яку суму можна перевозити через кордон у 2025 році

вівторок, 13 травень 2025, 12:36

Про вимоги до вивезення валюти для українців, розповіли у Державній митній службі. Яку суму можна перевозити через кордон і як це правильно робити – читайте в матеріалі, передають Патріоти України. Якщо ви письмово не декларуєте в митному органі кошти,...

Бережіться! Названо симптоми деменції, які можна сплутати з інсультом

вівторок, 13 травень 2025, 10:50

Якщо ви помітили у когось очевидні ознаки інсульту, наприклад, осипле обличчя або труднощі з мовою, потрібно діяти швидко. Використовуйте абревіатуру FAST, щоб перевірити симптоми і негайно зателефонувати в екстрену службу, якщо вони є, передають Патрі...