Зіпсувати курку значно простіше, ніж здається. Цей продукт навіть можна зробити шкідливим, якщо зробити декілька необдуманих дій. А найголовніше те, що робить це майже кожна господиня, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які допускають під час приготування курки. А також про те, чому куповану курку не варто використовувати для супу.
Промивання курки перед приготуванням
Якщо курку просто промити під струменем води, усі бактерії, які є на м'ясі не змиються, а будуть просто розповсюджуватись по всіх поверхнях. Це загрожує зараженням сальмонелою. Найкраще просто промокнути курку паперовим рушником.
Нерозігріта сковорідка
Саме через таку помилку курка прилипає до сковорідки і горить. Спочатку дуже добре потрібно розігріти саму сковорідку, потім олію. І лише після цього викладати м'ясо.
Приготування бульйону з магазинної птиці
Курка, яка продається в магазині, – це бройлер. Таке м'ясо можна запікати, смажити, тушкувати, але для бульйону воно не підходить – потрібного навару не вийде. Тому для супу найкраще купити домашню курку на ринку.
Саме в першому бульйоні накопичуються усі бактерії. Тому коли вода починає кипіти – її одразу потрібно злити і додати нову, чисту. Далі продовжувати варити суп звичним способом.
Розмороження курки в мікрохвильовці
В мікрохвильовці дуже нерівномірно розподіляється температура. В результаті – з одного боку продукт буде вкритий льодом, а з іншого – частково приготується. А якщо залити курку гарячою водою – є ризик розповсюдження бактерій. Тому найкращий варіант – покласти м'ясо в миску і залити холодною водою.
Приготування курки одразу з холодильника
Саме ця помилка робить м'ясо жорстким після приготування. Курку потрібно залишити на декілька хвилин за кімнатної температури. Так вона адаптується і вийде дуже соковитою потім.
Замороження курки повторно
М'ясо, яке заморожувались декілька разів, смачним не буде ніколи. Якщо ви вже дістали курку з морозильної камери – готуйте її всю. Можна частину залишити на наступний день.
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...