Не робіть так! Як не можна готувати курку - стане несмачною і шкідливою

Зіпсувати курку значно простіше, ніж здається. Цей продукт навіть можна зробити шкідливим, якщо зробити декілька необдуманих дій. А найголовніше те, що робить це майже кожна господиня, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які допускають під час приготування курки. А також про те, чому куповану курку не варто використовувати для супу.

Промивання курки перед приготуванням

Якщо курку просто промити під струменем води, усі бактерії, які є на м'ясі не змиються, а будуть просто розповсюджуватись по всіх поверхнях. Це загрожує зараженням сальмонелою. Найкраще просто промокнути курку паперовим рушником.

Нерозігріта сковорідка

Саме через таку помилку курка прилипає до сковорідки і горить. Спочатку дуже добре потрібно розігріти саму сковорідку, потім олію. І лише після цього викладати м'ясо.

Приготування бульйону з магазинної птиці

Курка, яка продається в магазині, – це бройлер. Таке м'ясо можна запікати, смажити, тушкувати, але для бульйону воно не підходить – потрібного навару не вийде. Тому для супу найкраще купити домашню курку на ринку.

Саме в першому бульйоні накопичуються усі бактерії. Тому коли вода починає кипіти – її одразу потрібно злити і додати нову, чисту. Далі продовжувати варити суп звичним способом.

Розмороження курки в мікрохвильовці

В мікрохвильовці дуже нерівномірно розподіляється температура. В результаті – з одного боку продукт буде вкритий льодом, а з іншого – частково приготується. А якщо залити курку гарячою водою – є ризик розповсюдження бактерій. Тому найкращий варіант – покласти м'ясо в миску і залити холодною водою.

Приготування курки одразу з холодильника

Саме ця помилка робить м'ясо жорстким після приготування. Курку потрібно залишити на декілька хвилин за кімнатної температури. Так вона адаптується і вийде дуже соковитою потім.

Замороження курки повторно

М'ясо, яке заморожувались декілька разів, смачним не буде ніколи. Якщо ви вже дістали курку з морозильної камери – готуйте її всю. Можна частину залишити на наступний день.

Народні прикмети на 26 квітня. Який птах, за українським віруванням, принесе щастя на рік

субота, 26 квітень 2025, 7:05

26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...

Про цей спосіб ви могли не знати! Як зробити горох м’яким за декілька хвилин

субота, 26 квітень 2025, 6:12

Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...