Зіпсувати курку значно простіше, ніж здається. Цей продукт навіть можна зробити шкідливим, якщо зробити декілька необдуманих дій. А найголовніше те, що робить це майже кожна господиня, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які допускають під час приготування курки. А також про те, чому куповану курку не варто використовувати для супу.
Промивання курки перед приготуванням
Якщо курку просто промити під струменем води, усі бактерії, які є на м'ясі не змиються, а будуть просто розповсюджуватись по всіх поверхнях. Це загрожує зараженням сальмонелою. Найкраще просто промокнути курку паперовим рушником.
Нерозігріта сковорідка
Саме через таку помилку курка прилипає до сковорідки і горить. Спочатку дуже добре потрібно розігріти саму сковорідку, потім олію. І лише після цього викладати м'ясо.
Приготування бульйону з магазинної птиці
Курка, яка продається в магазині, – це бройлер. Таке м'ясо можна запікати, смажити, тушкувати, але для бульйону воно не підходить – потрібного навару не вийде. Тому для супу найкраще купити домашню курку на ринку.
Саме в першому бульйоні накопичуються усі бактерії. Тому коли вода починає кипіти – її одразу потрібно злити і додати нову, чисту. Далі продовжувати варити суп звичним способом.
Розмороження курки в мікрохвильовці
В мікрохвильовці дуже нерівномірно розподіляється температура. В результаті – з одного боку продукт буде вкритий льодом, а з іншого – частково приготується. А якщо залити курку гарячою водою – є ризик розповсюдження бактерій. Тому найкращий варіант – покласти м'ясо в миску і залити холодною водою.
Приготування курки одразу з холодильника
Саме ця помилка робить м'ясо жорстким після приготування. Курку потрібно залишити на декілька хвилин за кімнатної температури. Так вона адаптується і вийде дуже соковитою потім.
Замороження курки повторно
М'ясо, яке заморожувались декілька разів, смачним не буде ніколи. Якщо ви вже дістали курку з морозильної камери – готуйте її всю. Можна частину залишити на наступний день.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...