Якщо ви любите ароматні, рум’яні та смачні котлетки, спробуйте застосувати в процесі їх приготування ці правила – така м’ясна страва стане ще соковитішою та апетитнішою, передають Патріоти України.
У процесі приготування котлет відмовтеся від використання молока: хліб краще замочувати в холодній кип’яченій воді. При смаженні білок молока і м’яса починає взаємодіяти, що позбавляє страву соковитості. З цієї причини в котлети не варто додавати яйця.
Їх можна включати до списку інгредієнтів тільки в тому випадку, якщо йдеться про рибні котлети або котлетний фарш з овочів та круп.
Щоб м’ясна страва буквально спливала соком, професіонали додають у середину кожної котлетки шматочок вершкового масла та шматочок льоду.
Викладавати заготовки з фаршу слід лише тоді, коли сковорода стане дуже гарячою. При цьому її поверхня має покривати товстий шар олії – це потрібно, щоб на котлетах з’явилася піджарена скоринка.
Як тільки котлетки покриються рум’янцем з кожного боку, поспішіть зменшити вогонь і продовжуйте смаження на маленькому вогні ще близько 10-15 хвилин.
Якщо ви допустили при приготуванні страви кількох помилок, ваші голубці можуть вийшли сухими і жорсткими. Щоб вони вдалися смачними, не достатньо вибрати найкращі інгредієнти, передають Патріоти України. Все можна зіпсувати, порушивши технологію пригот...
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...