Не робіть так! Названо помилки, через які ваш багаж може загубитись в аеропорту

Такі неприємності, як затримки та скасування рейсів, можуть стати причиною серйозних проблем. Втрата багажу посідає одне з перших місць у списку найгірших подій, що можуть статися під час поїздки. Це може трапитись через помилки, передають Патріоти України.

Не видаляєте старі наклейки

Під час кожної поїздки на зареєстрований багаж прикріплюється нова наклейка. Але якщо ви не будете уважні, то це може призвести до плутанини в роботі диспетчерів. Екіпажі літаків покладаються на актуальні бирки та наклейки, щоб переконатися в тому, що кожен багаж відправляється потрібним рейсом.

Однак, якщо на валізі є кілька старих наклейок, то зростає ймовірність того, що співробітники відсканують неправильний штрих-код. Тому ваш багаж може помилково поїхати іншим рейсом.

Ваша валіза схожа на всі інші

Валізи можуть загубитись не тільки через неправильне поводження з ними. Експерти зазначають, що іноді їх може помилково взяти інша людина.

Валіза, яка виглядає як багато інших (наприклад, звичайна чорна), має більше ризику бути помилково взятою кимось іншим. Зробіть так, щоб ваш багаж виділявся. Наклейте кілька персональних наклейок або купіть більш барвисту валізу, щоб знизити ймовірність того, що її візьме хтось інший.

Ви не підготувалися до втрати багажу

Правильно зазначена інформація на зовнішній стороні валізи - це перший крок, який необхідно зробити для того, щоб повернути її у разі втрати. Однак, на думку експертів, є й інші запобіжні заходи, яких слід вжити, щоб збільшити шанси на повернення.

Покладіть листок з вашими контактами всередину сумки на додаток до тієї, що прикріплена зовні. Таким чином, співробітники авіакомпанії зможуть повернути вам валізу, якщо зовнішня бирка відірветься.

Що не можна класти у валізу під час перельоту

З метою забезпечення безпеки польотів, наступні предмети заборонені до перевезення в ручній поклажі та багажі:

  • вибухові речовини та зброя
  • займисті гази
  • займисті рідини
  • займисті тверді речовини
  • окислювачі і органічні пероксиди
  • токсичні, отруйні речовини
  • радіоактивні матеріали
  • кислотні, корозійні
  • намагнічені матеріали

Предмети заборонені до перевезення в ручній поклажі з метою забезпечення безпеки польотів:

  • гострі предмети, предмети що колють та ріжуть, наприклад: ножі, бритви, ножиці
  • бейсбольні біти, ключки, булави та палиці
  • будь-які рідини, суспензії, креми, пасти ємністю більше ніж 100 мл

Це може здивувати! Учені з’ясували, як насправді гаджети впливають на сон

неділя, 6 квітень 2025, 18:10

Учені з’ясували, що звичка користуватися ґаджетами перед сном і одразу після значно збільшує ризик безсоння і скорочує тривалість сну, передають Патріоти України. У дослідженні, що охопило понад 45 000 молодих людей у Норвегії, було виявлено, що кожна ...

Де сидіти в машині, щоб вижити в разі ДТП - дієві поради

неділя, 6 квітень 2025, 7:22

Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...