Не робіть так! ТОП-4 помилки, які псують смак тушкованого м’яса

Правильне обсмажування

Перед тушкуванням м'ясо обсмажуємо на великому вогні. Не накриваємо сковорідку кришкою, щоб текстура м'яса не зіпсувалася. Просмажуємо шматки з обох боків до утворення апетитної скоринки. Не лінуємося і обсмажуємо шматки м'яса не близько один до одного, щоб вони рівномірно просмажилися.

Баланс рідини

Не додаємо занадто мало води. Стежимо, щоб більшість м'яса знаходилося у воді. Перемішуємо періодично, за потреби доливаємо рідину.

Баланс жиру

Якщо м’ясо попалось жирне, зрізаємо частини з великою кількістю сала. Вибираємо тушкування, а не смаження, якщо м'ясо нежирне — адже при тушкуванні сало просто не матиме змоги витопитись, і страва може вийти зовсім непривабливою.

Приправи та овочі

Додаємо спеції до смаку. Слід бути обережними з лавровим листом, щоб він не заглушив інші аромати. Овочі краще тушкувати окремо, якщо не хочемо, щоб вони втратили свою текстуру. З'єднуємо м'ясо та овочі перед подачею.

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...