Рецепт приготування яблучного варення дуже простий і знайомий всім з дитинства, знадобляться найпростіші продукти. Тому у кожного вийде зробити таку заготовку на зиму, передають Патріоти України.
Спершу яблука миємо й вирізаємо серцевину. Потім нарізаємо часточками, міліметрів по 5-10 товщиною.
Зважуємо вже нарізані часточками яблука, і відміряє 1 кг часточок і 1 кг цукру.
Укладаємо шарами в каструлю. Пересипаємо шари цукром. Залишаємо яблука в каструлі приблизно на 12 годин.
Через 12 годин нахиліть каструлю і подивіться, чи з’явився сік. У разі, коли соку мало, то варто додати склянку води, якщо ж навпаки, яблука плавають і до верху не вистачає зовсім трохи, то можна обійтися і без зайвої рідини.
Далі ставимо на невеликий вогонь, доводимо до кипіння, тримаємо 5-10 хвилин і вимикаємо.
Яблук по відношенню до сиропу більше, і вони повністю не покриті, тому в процесі варіння акуратно топимо ложкою, але не перемішуємо.
Знову залишаємо на 6-8 годин. Потім знову доводимо варення до кипіння, тримаємо на невеликому вогні 5-10 хвилин і знімаємо.
Часточки, плаваючі зверху, топимо ложкою, в кінці один раз дуже акуратно перемішуємо. Знову залишаємо на 12 годин.
Після чого варимо до готовності близько 10-15 хвилин, поки крапельки сиропу на бортику тарілочки перестануть розтікатися.
Простерилізуємо чотири півлітрові банки, розливаємо гаряче варення і закатуємо. Смачного!
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...