Сало - головна гордість української кухні, і викидати такий цінний і смачний продукт дуже прикро. Навіть якщо сало пожовкло, обвітрилося і стало жорстким - йому можна дати "друге життя" і приготувати з нього смачну закуску. Підказуємо кілька варіантів використання старого сала на кухні, передають Патріоти України.
Якщо сало пожовкло і обвітрилося, то воно довго зберігалося. Їсти таке сало можна, якщо його термін зберігання не перевищив 30 днів в холодильнику і 12 місяців в морозилці. Однак на смак старе сало відрізняється від свіжого, до того ж воно більш жорстке. Після довгого зберігання сало може вбирати запах холодильника і сусідніх продуктів, що також псує смак продукту.
Якщо шматок старого сала залежався в холодильнику, йому можна повернути свіжий смак. Для цього сало викладіть в підходящий посуд. Якщо шматок великий (більше розміру долоні), то його потрібно нарізати на кілька частин. Залийте старе сало молоком і поставте на плиту на невеликий вогонь на 20 хвилин. Потім вийміть і остудіть сало.
Пожовкле старе сало послужить вам повторну службу, якщо перетопити його в смалець. Для цього наріжте сало на невеликі шматочки і посмажте на гарячій сухій сковороді до коричневого кольору. Шкварки можна подати до яєчні або дерунів, а розтоплений смалець зі сковороди злийте в банку і зберігайте в холодильнику.
Заправка для борщу зі старого сала виходить навіть ароматнішою, ніж зі свіжого продукту. Для цього старе солоне сало заливають теплою водою і залишають на 1 день при кімнатній температурі. Потім розтирають в ступі з часником або перемелюють в м'ясорубці, і додають в борщ в кінці варіння.
Сало з іншими інгредієнтами перемолоти через м'ясорубку через дрібну сіточку. Зелень дрібно порубати ножем і змішати з намазкою. Зберігати намазку зі старого сала в холодильнику.
Православна церква України 27 січня за новим стилем вшановує пам'ять візантійського святителя і проповідника Іоанна Златоуста. За старим стилем 27 січня вшановували пам'ять преподобної Ніни, покровительки Грузії. . 27 січня було прийнято розпалювати ...
Сковорода з антипригарним покриттям використовується для приготування делікатних продуктів. Найчастіше виставляється середній або слабкий вогонь. А є такі продуки, які взагалі не можна готувати на антипригарній сковороді, передають Патріоти України з п...