Не завжди причина у батареї! Чому смартфон швидко розряджається та повільно заряджається

Смартфон може швидко розряджатися та повільно заряджатися. Причому це не завжди пов'язане зі зношуванням батареї, тому перед її заміною потрібно звернути увагу на деякі нюанси, передають Патріоти України.

Чому смартфон швидко розряджається

Мобільний телефон не повинен швидко розряджатися, особливо якщо він новий. Не виключено, що в ньому постійно працює "зайва" функція - це вібросигнал. Його потрібно відключити - і заряд акумулятора падатиме набагато повільніше.

Аналогічно швидко сідатиме батарея, якщо у смартфоні постійно включений Wi-Fi та Bluetooth, якими власник може і не користуватиметься. Ці функції - реальні пожирачі енергії, тому є сенс не вмикати їх без потреби.

Чому смартфон довго заряджається

Девайс довше заряджається, якщо його батарея зношена. Якщо ж смартфон новенький, швидше за все причина криється у додатках, які працюють у фоновому режимі. Завжди закривайте програми та видаляйте непотрібні, тоді проблем зі швидкістю заряду акумулятора не повинно бути

Телефон може довго накопичувати заряд не від мережі, а він іншого пристрою. Це ПК, ноутбук чи телевізор. Чекати заповітних 100% потрібно буде набагато довше, ніж при зарядці зі звичайної розетки. Також важливо використати оригінальну зарядку. Дешеві аналоги можуть спричинити тривалий заряд батареї.

Не варто користуватися смартфоном, підключеним до мережі. Це не тільки продовжить тривалість зарядки, а й негативно позначиться на акумуляторі, який змушений буде виконувати дві протилежні функції – заряджатися та розряджатися одночасно.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...