Домашні завдання допомагають дітям закріпити знання, отримані в школі, інформує Ukr.Media. Але часто хлопчики та дівчатка стикаються з труднощами під час виконання уроків, передають Патріоти України.
У такі моменти школярі потребують підтримки з боку батьків. Але іноді мами й тата психологічно тиснуть на чадо, вимовляючи такі небезпечні фрази.
Роби уроки сама
Деякі батьки серйозно контролюють виконання дитиною домашнього завдання, перевіряючи абсолютно всі записи і вивчені параграфи. Це не зовсім правильний підхід.
Є й інша крайність, коли мама і тато взагалі не цікавляться шкільними справами чада і не хочуть допомагати йому. У цьому теж немає нічого хорошого. Якщо дитина попросила допомогти з виконанням "домашки", це варто зробити.
Роби уроки швидше
Не підганяйте дитину, яка робить уроки. Це призведе до того, що школяр буде нервувати і погано засвоїть матеріал.
Втомилася? Все одно продовжуй виконувати завдання
Давайте дитині можливість відпочити: навантаження в школі дійсно може бути серйозним.
Чому ти не можеш розібратися в простих речах?
Не критикуйте сина чи доньку за те, що він/вона не може розібратися в матеріалі або розв'язати задачу. Можливо, для вас ці завдання є простими. А ось для дитини — не факт. Краще допоможіть малюкові.
А ось у твоїх однокласників виходить краще!
Подібні порівняння роблять школяра невпевненим у собі, закомплексованим і заздрісним.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...