Недорогі та практичні: В яких авто практично не ржавіє кузов (фото)

Список абсолютних лідерів за якістю оцинковки кузова в середньому сегменті рік від року фактично незмінний.

Фахівці склали рейтинг машин середнього класу і доступного цінового сегмента, які можуть похвалитися практично нержавіючим кузовом. Патріоти України пропонують вам із ним ознайомитися.

Renault Logan

Renault LoganRenault Logan

Випуск цього бюджетного авто для європейського ринку триває з 1999-го. Всі покоління машини мають в цілому надійний кузов, який при належному догляді не боїться іржі.

Skoda Octavia

Skoda Octavia
Skoda Octavia

Чеський компактний автомобіль - ідеальний варіант для тих водіїв, які шукають порівняно дешевий і при цьому досить надійний зразок для задоволення щоденних потреб по пересуванню з точки "А" в точку "Б".

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Японський кросовер, який випускають з 2006-го надійно служить своїм власникам і при цьому не відволікає їх на таку проблему, як утворення іржі в вразливий місцях кузова.

Honda Cr-V

Honda Cr-V
Honda Cr-V

На ринку цей популярний кросовер присутній з 1995-го. Якість обробки кузова дозволяє сміливо брати навіть старі автомобілі.

Toyota Camry Xv40

Toyota Camry Xv40
Toyota Camry Xv40

Середньорозмірний автомобіль з'явився на вітчизняному ринку в 2006-му. Однак модель перестали випускати через п'ять років. Незважаючи на це, за кузов Toyota Camry переживати не варто. Особливо, якщо брати моделі пізнього випуску.

Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso

Компактний автомобіль з Франції, який випускають в декількох модифікаціях і по сьогодні. Якщо говорити про захист від корозії, то брати можна будь-яку модель з будь-якого покоління. Всі вони їй практично не піддаються.

Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8
Volkswagen Passat B8

Відповідний автомобіль можна купляти з 2000-го року випуску. За цей період він практично ніколи не підводив власників в питаннях іржі кузова, адже вона просто відсутня.

Хіти тижня. Листя чорної смородини є кориснішим, ніж її ягоди, - дієтолог Скиталінська

субота, 8 серпень 2020, 22:00

Наша земля настільки багата "суперфудами", що ніякі заморські ягоди, які нерідко оброблені хімікатами, ніякі листя не зрівняються потужною силою тих фітонутрієнтів, що були звичною їжею наших предків. "У світі немає жодної країни, де б не існувало трад...

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...