Запізнитися на літак - звична справа для багатьох мандрівників. Втім, за пропущений рейс авіакомпанія не платить жодної компенсації й майбутня подорож ризикує бути повністю зіпсованою, передають Патріоти України.
Статистика свідчить, що 8% людей, які користувалися літаками, щороку пропускають свої рейси. Причин цьому може бути безліч. OBOZREVATEL розповідає про найрозповсюдженіші помилки, яких допускаються пасажири.
Однією з найпоширеніших помилок є те, що пасажири орієнтуються на час відльоту літака, а не на час посадки. Різниця приблизно 20 хвилин, але якщо підійти до гейту в час відльоту – на борт уже ніхто не пустить.
Час проведений в зоні "duty&free" зазвичай пролітає непомітно, як і пропущений літак. Пасажири думають, що у них достатньо часу на покупки. Міжнародні аеропорти славляться величезною зоною для розваг і переміщення між гейтами може тривати довго.
Алкоголь – недруг пасажирів, які ризикують пропустити свій рейс. Люди в барах аеропорту зазвичай не слідкують за часом і настільки захоплюються розмовами з друзями, що навіть не чують як їх через гучномовець розшукує авіакомпанія.
Втрата квитка чи паспорта в аеропорті – розповсюджена історія. Варто зберігати документи у безпечному місці. Не буде зайвим зробити копії, оскільки втрата посадкового талону чи іншого документу може затримати польот.
Пасажири також часто плутають термінали, з яких відлітає їх рейс. Якщо зареєструватися онлайн і прийти в аеропорт з готовим посадковим талоном – автоматичний сканер пропустить у будь-який термінал. А ось уже біля залів вильоту будуть неприємності, як перевести пасажирів, які вже пройшли митний контроль, в інший термінал.
Відсутність документів на в'їзд чи виїзд – одна з розповсюджених помилок. Переконайтеся, що є все необхідне, включно з паспортом, візами і дозволи на виїзд дітей. Це відповідальність пасажирів, а не працівників авіакомпаній.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...