Паштет з курячої печінки — найпростіший, але смачний рецепт від кулінара Володимира Ярославського, який Патріоти України пропонують вам спробувати приготувати.
Інгредієнти:
Очищаємо печінку від плівок і дуже уважно — від жовчі. Овочі очищаємо і нарізаємо довільно — 1,5 на 1,5 см кубиком, наприклад, хоча мені завжди хочеться моркву нарізати тонше.
Розігріваємо сотейник. Обсмажуємо спочатку моркву до легкої рум'яної скоринки, потім додаємо цибулю і обсмажуємо разом з морквою. Додаємо селеру і ще трохи обсмажуємо (всі овочі повинні вийти красивими, злегка рум'яними і дуже смачно пахнути).
Далі трохи відсуваємо овочі з дна сотейника і кладемо туди печінку. Обсмажуємо з усіх боків хвилин 5-7 (всі обсмаження ми робимо для приємного смаку і аромату готового паштету — не хочу запаху сирої цибулі або вареної печінки).
Додаємо духмяний перець, сіль, чорний перець і свіжий чебрець і закриваємо кришкою.
Тушкуємо під кришкою, періодично помішуючи, на повільному вогні мінімум 12-15 хвилин. За цей час печінка готується і починає виділяти багато вологи.
Відкриваємо кришку і випаровуємо зайву вологу 5-10 хвилин (залежить від обсягу продуктів).
Результат — розтушкована соковита печінка, м'які теж протушковані овочі, смачно за сіллю і перцем.
Тепер додаємо мед. Даємо охолонути і двічі пропускаємо через м'ясорубку. Додаємо м'яке масло і ще раз пропускаємо через м'ясорубку.
Якщо хочете прямо ідеальної, ніжної і однорідної текстури, можна ще «пробити» ручним блендером і протерти через сито. Якщо немає бажання — пропустіть з маслом через м'ясорубку кілька разів.
Такий паштет дуже м'який, ніжний і не темніє. Легкий і приємний і за смаком, і за засвоюваністю.
Далі можна вже заливати винним желе або покривати зверху фруктовим... але це вже окрема історія!
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...