Уявіть, якби вам випала нагода потрапити на сеанс до засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда. Що б він вам сказав? Психологічний тест у картинці дасть вам можливість це дізнатися, передають Патріоти України
Подивіться на абстрактні зображення та оберіть те, яке зацікавило вас найбільше. Зверніть увагу: вам потрібно вибрати картинку, яка насамперед привернула вашу увагу, а не ту, що вам найбільше подобається.
- У Вас прихований величезний ресурс почуття гумору. Гумор — це найпотужніший захисний механізм. Він дає змогу економити психічну енергію, а жарт блокує сплеск неприємних емоцій. Однак будьте обережні, щоб не використовувати жарти для маскування своїх справжніх потреб і уникнення своїх найглибинніших емоцій.
- Дуже часто люди обмінюють щастя на уявну, хоч мінімальну стабільність. Ви неймовірно практичні, намагаєтеся не ризикувати зайвий раз. Це дає вам відчуття впевненості в майбутньому дні. Ви багато працюєте, докладаєте зусиль для реалізації своїх ідей, потенціалу. Намагаєтеся не ображати людей, навіть неприємну правду піднести як жарт.
- Подібно до того, як біль провокується або перебільшується, коли ми надаємо йому важливості, він зникає, якщо ми відволікаємо свою увагу. Пам'ятайте про цей принцип психоаналізу і використовуйте його. Будьте обережні, щоб не потрапити в пастку механізму, що підсилює негативні емоції. Намагайтеся подивитися на все з іншого боку.
- Найбільше в житті ми беззахисні й відкриті, коли любимо. Ваша підсвідомість сильно схильна до різних страхів. Вам складно відпускати людей зі свого життя. Допоможе порада Фрейда: "Людині важливо бути чесною хоча б наодинці з собою".
- Маси ніколи не знали жаги до істини. Вони вимагають ілюзій, без яких вони не можуть жити. Будьте обережні, щоб не зайти надто далеко у своїй цинічності, і насамперед постарайтеся не узагальнювати. Наш світ нескінченно різноманітний, вчіться пізнавати і цінувати його.
- Ви неймовірно віддані улюбленій справі. Готові пройти через будь-які перешкоди для досягнення мети. Не виключено, що саме Фрейд вам повідомив би ще один важливий принцип: "Тільки великі люди здатні все життя зберігати в собі елементи поведінки дитини. Перестаньте шкодувати про ваше минуле. Більше приділяйте часу, піклуйтеся про свою внутрішню дитину".
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...