Огородникам на замітку! Додайте щіпку цієї речовини - томати вмить зав'яжуться гронами і не хворітимуть (відео)

Незважаючи на воєнні дії, в Україні вже закінчується посівна, а звичайні громадяни щосили працюють на дачах, намагаючись забезпечити себе на осінь овочами, передають Патріоти України.

Оскільки одна з найпопулярніших у наших широтах культур- помідори, то багатьом українцям важливо знати всі секрети вирощування томатів.

У тому числі й те, що розсаді помідор потрібне підживлення, і це не обов'язково має бути гній, рекомендують автори популярного youtube-каналу.

«Рослинам, як і людям, необхідні корисні речовини, однією з яких має стати бор. Він збільшить рослини і стане каталізатором збільшення плодів», — вважають вони.

Дефіцит цього елемента в ґрунті може негативно позначитися на плодоношенні та якості помідорів. Використовуючи як добрива борну кислоту, ви захистите рослини від недуг, а смак стиглих плодів вас приємно здивує.

Цей спосіб підживлення підійде як для відкритого ґрунту, так і для парника. Його суть — додавання однієї чайної ложки борної кислоти до літру підігрітої води. Отриману суміш потрібно ретельно розмішати і долити отриманий розчин ще 9 літрів води. Потім його потрібно розпорошувати над томатними рослинами та готуватися збирати багатий урожай.

Для захисту рослин від хвороб візьміть одну упаковку борної кислоти та додайте 15 крапель йоду. Отриману суміш розчиніть в одному літрі молока. Обприскуйте томатні кущі тричі протягом сезону. Виконуйте обробку в хмарний день, уникайте пекучого сонця. Борна кислота сприяє покращенню обміну речовин у рослинах, перешкоджає загниванню при надмірній вологості. А дозрілі плоди зберігають свіжість триваліший час.

Дачникам на замітку! Насіння яких рослин не варто замочувати перед посадкою

неділя, 23 березень 2025, 9:30

В березні ще не пізно досіяти насіння рослин на розсаду, які висаджувалися в лютому. Так, протягом всього місяця можна сіяти бегонію, пеларгонію, еустому, петунії, вербену, у середині — суницю, алісум, сальвію, лобелію та дельфініум, а також ранню капу...

Народні прикмети на 23 березня. Що українці традиційно робили на щастя у Никонів день

неділя, 23 березень 2025, 7:05

Наші пращури 23 березня займалися прибиранням у хаті та в саду: міняли і прали постільну білизну, підмітали підлогу, мили вікна, чистили піч, позбавлялися бур'янів. Після прибирання люди йшли в лазню і змивали з тіла весь бруд. Вірили, що якщо в це нар...